Skocz do zawartości

Precisionaerobatics extra 260.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 222
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

wrażenia - super 8) Z zawisu idzie do góry jak strzała, prędkości tez mu nie brakuje a waga większa o te 150 gram zupełnie mi nie przeszkadza. Nawet lepiej lata mi się takim modelem a nie gazetą. Kolega z lotniska ma ten model z oryginalnym silnikiem to pewnie kiedyś się spotkamy i porównamy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmigiełko turnigy light electric, myslałem ze i ty takie masz :wink:

 

Extra jest niesamowicie wytrzymałym samolotem. Po kilkudziesięciu lotach łączenie połówek steru wysokości zrobiło się miękkie, ale na to jak ja nią latam to ... W każdym razie podlałem CA i działa ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bywają śmigła z wycięciami (wgłębieniami) właśnie w tych miejscach gdzie przechodzą wkręty mocowania kołpaka, więc myślę, że jak ładnie podszlifujesz śmigło to będzie ok. A jak chcesz bez uszkodzenia śmigła to może załóż większy kołpak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam!!!

moja extra 260 już złożona i oblatana.model naprawdę rewelacyjny jednak z napędu nie jestem zadowolony.jest za mało mocy...

extra z pakietem 2200 3S waży do lotu 1000g. i na śmigle 13x6 zrobię zawis prawie na maksymalnych obrotach więc o odejściu do góry można zapomnieć.

 

Dołączona grafika

 

 

Co do napędu, silnika lepszego nie znajdziesz natomiast ten regulator bym sobie odpuścił i kupił taki :

 

http://www.hobbycity.com/...?idProduct=9482

 

Do tego 3s 2200mah i śmigło turnigy ultra light 12x6/13x6 i miodek ( zestaw osobiście przeze mnie sprawdzony ). Polecam jeszcze wrzucić bec castla 10g jak będą wolne fundusze

mam pytanie do kolegi "elektryki_rc"

jak sprawuje się dedykowany napęd w twojej extrze i na jakim śmigle latasz?

 

pytam bo mam zamiar zakupić silnik THRUST 30

 

pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo beców, ostatnio na lotnisku miałem niemiłą przygodę - regulator odciął silnik i zapalił się w locie, zewnętrzny bec uratował mi model!

 

Dołączona grafika

 

 

Teraz pytanie do kolegów (głównie Krzyśka)- czy kupić taki sam czy może zainwestować w wersję superbrain? A może coś całkiem innego? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.