Skocz do zawartości

Precisionaerobatics extra 260.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 222
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zależy czego oczekujesz od modelu na 3smożesz dać większą średnice śmigła, bo musisz nadrobić stratę obrotów w stosunku do 4s. Model wolny, ale całkiem ok do typowego 3D.

 

Z pakietem 4s masz większe obroty, szybszy model większy zapas mocy, kosztem amperków

 

Przykładowo u mnie pakiet 5s 3000mah 16x8 czas lotu 12min mały zapas mocy

pakiets 6s z tym samym śmigłem ale 2650mah 8min lotu duży zapas mocy

 

Jak widać mniejsza liczba cel sprawdza się w modelu gdzie silnik jest dobrany mocno na wyrost.Musiałem dołożyć celkę więcej 350mah mniej i czas lotu spadł 4min czyli 1/3 wniosek - większy pobór na tym samym śmigle i od razu odczuwalny duży power :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

który z akumulatorów będzie bardziej odpowiedni do tej Extry 260 z PA:

to zależy jaki masz w modelu silnik i jaka jest jego waga do lotu.

 

w mojej extrze jest dedykowany napęd czyli silnik THRUST 30 i regulator QUANTUM 45.

 

http://www.nastik.pl/quantum-thrust-p-3202.html

 

w takiej konfiguracji w zupełności wystarczą pakiety 3S.latam na 2200mAh 3S 25C oraz nano-tech 1600mAh 3S.

latam średnio zaawansowane 3D a mocy jest wystarczająco mimo to że latam na śmigle SF 12X6.pisałem już o tym w jednym z wcześniejszych postów.dodam że czas lotu jest bardzo podobny na obu pakietach i wynosi ok 12min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.