Skocz do zawartości

Model dla początkującego


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak już pewnie niektórzy z was wiedzą mój poprzedni model(Jas 39-Gripen) jest w stanie katastrofalnym jeszcze dziś go "dobiłem" wpadając w ogrodzenie i już praktycznie nie nadaje się do latania i mam do was pytanie jako do profesjonalistów jaki model mógł bym wykonać własno ręcznie.Posiadam turbine 65 mm z silnikiem bezszczotkowym mam też do niego serwa i wogule i teraz mam pytanie jaki model był by najbardziej przybliżony do tego co miałem i dość prosty w konstrukcji.I z czego miał bym go wykonać ,co mi jest potrzebne?Gdzieś czytalem o jakieś stronce z planami samolotów to też moglibyście podrzucić z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co mi jest potrzebne?

Kasa! :devil: Po co masz się męczyć i kleić jakieś deproniaki z podkładów pod panele?

Tutaj masz model, który zadowoli Twoje ambicje http://allegro.pl/samolot-t-45-goshawk-z-napedem-edf-i1385063877.html

Jak go rozbijesz to będziesz miał dwie turbinki i wtedy możesz pokusić się na zrobienie odrzutowca dwusilnikowego np. F-15, F-18, MiG-25, MiG-29 lub bardzo modnych ostatnio konstrukcji serii Su. ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.