Skocz do zawartości

Chemitrails


piotrp

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wystarczyło dać linka? Po co jeszcze przeklejać? ;)

 

Filmik pokazuje samolot zrzucający nadmiar paliwa. Standardowa procedura w razie konieczności awaryjnego lądowania. lub kłopotów. Mam zresztą co do filmu wątpliwości.

Jest nieco dziwny, co sugeruje manipulację. Nawet pomijam fakt, że samoloty nie latają sobie "na ogonie" jeżeli nie ma sensownego powodu naruszenia procedur bezpieczeństwa lotu.

 

A tajemnicze Nanobakterie od ponad 10 lat są udowodnionym skutkiem procesów życiowych zwykłych ogranizmów. To po prostu coś w rodzaju gówienek po bakteriach, a nawet komórkach organizmów. Stąd ich "wszechobecność" i "ślady DNA i białek".

Kał też się bada, po to by ustalić co jest w środku człowieka, bez wsadzania mu próbnika do wrażliwego miejsca... :P

Nie powodują żadnych chorób itd. Po prostu tam gdzie są, kiedyś była jakaś bakteria.

 

Nie ma potrzeby bawić się w jakieś tajemnicze "ochładzanie" Ziemi, bo jesteśmy na średniej wahań klimatycznych. Inaczej mówiąc mamy teraz optymalną temperaturę itd. Stopniowo wzrasta, po "małej epoce lodowcowej" z XVIII XIXw. Wahnięcie zajmuje ok 400 lat i jest normalne. Nie grożą nam potopy, ani zagłada. Wiemy z kronik, że przy ostatnim ociepleniu w Szwecji hodowano winogrona. Ot całe "ocieplenie klimatu". Zawartość CO2 w atmosferze musiałaby wzrosnąć kilkukrotnie, żeby wystąpił jakiś odczuwalny efekt cieplarniany. A przecież CO2 jest cały czas przechwytywany przez rośliny, a nie akumuluje się. Zamiast tracić tysiące i miliony dolarów na skomplikowane mieszanki metali i tony cennego paliwa lotniczego, można za ułamek tej kwoty dosadzić lasów na nieużytkach (i wykorzystać je potem jako źródło drewna). Co jak co, ale światowe mocarstwa chyba umieją liczyć? :wink:

 

Poza tym, efekt spadku liczby ludności byłby katastrofalny dla tzw. "Państw Wysoko Rozwiniętych". Państwa takie jak (niech będzie, i tak wszyscy na nich pokazują) USA utrzymują swoje 300 mln Ludzi, pracą jakiegoś 1,5 miliarda mieszkańców państw "biednych". Gdzieś trzeba produkować tanie meble, żywność czy samochody. :P

 

I nie ma co straszyć Ludzi Poczciwym HALO, znanym od starożytności. :wink:

A wtedy Cezar raczej nie wysyłał samolotów... :)

 

Wszystkie opisane tam skutki, mogą mieć zupełnie inne przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madrian podziwiam Cię za to, że chciało Ci się w ogołe odpisać na te bzdury :mrgreen:

 

Ja to się z tego śmieję i z łatwowierności ludzi którzy po przeczytaniu tego widzą same spiski na skalę światową :)

Ale może chociaż sprzedawcy masek "słoników" sobie zarobią :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja mam inne ciekawe rzeczy a pro po chemitrails...

Szanowny Krzysztofie, rzeczywiście bardzo ciekawe.

 

Widzę, że jesteś zorientowany w temacie i na pewno pomożesz mi zrozumieć kilka niejasnych dla mnie spraw:

1. Co to znaczy US-amerykański (to na pewno ma znaczenie, bo gdyby nie, to byłoby napisane po prostu amerykański)?

2. O co chodzi z procesami przemiany w warstwie odprowadzającej złożonej z aluminium i soli baru? Co ta warstwa odprowadza i co na co się w niej przemienia?

3. Gdziem można poczytać o wynikach symulacji w Lawrence Livermore National Laboratory, o których piszesz?

4. Co to jest UNO, o którym piszesz?

5. Gdzie można zapoznać się z raportem/informacjami WHO nt. liczby ofiar projektu, o których piszesz?

6. Gdzie można zapoznać się z raportem/informacjami CDC nt. liczby ofiar projektu, o których piszesz?

7. Z czego wynika tak duża różnica pomiędzy szacowaną ilością ofiar podawanych przez te dwa źródła (WHO i CDC)? I w którą wierzyć?

8. Gdzie można więcej poczytać o nanobakteriach żerujących na aluminium?

9. Na jakiej podstawie twierdzisz, że samolot z filmu, do którego link podałeś jest samolotem pasażerskim?

 

 

and

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) US skrót USA pisze amerykański, nie wiem może ktoś nie wiedział o jakie państwo chodzi. Może głupie ze tak pisze.

2) "[...] z jednej strony promieniowanie cieplne odbite od ziemi w przestrzeń kosmiczną, z drugiej załamująca i odbijająca jak lustro padające swiatło słoneczne. Skomplikowane symulacje komputerowe miały wykazać, że rezultatem może być ograniczenie nagrzewania się ziemi do 85%, co pozwoliłoby nawet na podwojenie emisji dwutlenku węgla w następnych 50-ciu latach" to tak rozumiem

3) http://pl.wikipedia.org/wiki/Lawrence_Livermore_National_Laboratory

4) niewiem co to UNO gdyż w sumie pisalem co było napisane. Nie kwestionowałem co oznaczają wszystkie skróty bo nie wszystko mnie interesuje :?

5) http://www.globalnaswiadomosc.com/raporttellerachemtrail.htm tutaj można znaleść

6) nie znalazłem

7) nie jestem pewien ale chyba WHO

8 )Wprowadzenie aluminium do stratosfery może ponadto doprowadzić do eksplozyjnego rozmnożenia się występujących tam nanobakterii.

Nanobakterie żerujące na aluminium zostały wykryte i zbadane w latach 60-tych przez zespół dr. Roberta Folk.

Oddziaływanie Nanobakterii na ludzki organizm nie jest do końca poznane.

Opad nanobakterii na ziemię może być nieobliczalny w skutkach i prowadzić do dalszych ofiar.

9) Hmm jeśli nie był pasażerski to poco miał coś rozpylać albo zrzucać paliwo, po 2 czemu nage przestał a potem znowu włączył.??Ewidentnie nie jest to zrzut paliwa (kerozyny lub nafty lotniczej)

 

Więcej rzeczy znajdziecie na linku który podałem. Nie jestem specem w tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej rzeczy znajdziecie na linku który podałem. Nie jestem specem w tym.

Kolego, jeśli wskażę Ci adres do strony, w której opiszę fioletowe krasnoludki z zielonymi nosami też będziesz się na nią powoływał i twierdził, że to prawda?

Chciałem Ci delikatnie swoimi pytaniami wskazać, że powtarzasz za jakimiś oszołomami bzdury, które nie wytrzymują pobieżnej nawet weryfikacji. A Ty, zamiast się zastanowić, brniesz w to bezkrytycznie dalej.

 

 

and

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UNO to inszemu nasz swojski ONZ. :wink:

WHO to po naszemu ŚOZ - zajmują się szczepieniem ludzi i profilaktyką zdrowotną w krajach III świata. Czyli tłumaczą facetowi bez portek czemu lepiej nie budować latryny przy studni.

 

Nanobakterie były na topie w Latach 90-tych ubiegłego wieku, kiedy jeden doktorek ogłosił ich odkrycie. Wspomniał też, że nie ma pojęcia co to jest, ale są w tym ślady białek i DNA - tylko nie wiadomo jakiego. Zaczęto wszystko badać i wszędzie to coś znajdować.

 

Ok. roku 2000 udowodniono, że nanobakterie nie są nieznaną formą życia, ale tym, co normalne bakterie i żywe komórki "zostawiają" po sobie. W końcu jak się je, to trzeba i to drugie robić. :P

 

Reszty jakoś nie mogę znaleźć.

Ale jakoś nie czuję, żeby chodziło za mną dwóch smutnych panów.

8) :shock: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chriss w linku do filmiku ze strony YouTube, który podałeś nie jest to żaden zrzut paliwa, ani rozpylanie czegokolwiek.

Jak wiadomo atmosfera nie jest jednolita, ani pod względem jej ciśnienia, ani wilgotności, temperatury etc. i jak również wiadomo skrzydła samolotu wytwarzają ogromne podciśnienie. Widać tam najzwyklejszą kondensację pary wodnej nad skrzydłami i jej ślad, który zostawiany jest za samolotem. Zwróć uwagę jak w momencie, w którym zanika owy "zrzut" ;), zanika również "mgiełka" nad skrzydłami i wokół kadłuba samolotu. Swoją drogą w słońcu jest to piękny widok :)

Natomiast miejsca oznaczone na filmiku jako dysze, są to mechanizmy klap, które możesz zobaczyć przy każdym samolocie pasażerskim i nie tylko.

 

Obejrzyj sobie poniższe zdjęcia, a zobaczysz dokładnie jak to wygląda:

 

http://www.airliners.net/photo/United-Airlines/Boeing-757-222/1465804/L/

http://www.airliners.net/photo/Malaysia-Airlines/Boeing-747-4H6/1445450/L/

http://www.airliners.net/photo/MyTravel-Airways/Airbus-A330-243/0969341/L/

http://www.airliners.net/photo/Qantas/Airbus-A380-842/1422184/L/

http://www.airliners.net/photo/Virgin-Atlantic-Airways/Boeing-747-443/1270111/L/

http://www.airliners.net/photo/Austral-Lineas-Aereas/McDonnell-Douglas-MD-88/1661442/L/

http://www.airliners.net/photo/Iberia/Airbus-A340-642/1419435/L/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy temat teorii spiskowej: padajace masowo, jak kawki, z zupełnie nieznanych powodów, ptaszęta różnego rodzaju, w różnych częściach Ziemi naszej kochanej...Nic tylko zwiastun apokalipsy totalnej. Co Wy na to? Czy aby to nie skutek tych nanoalubakterii? A może wręcz tych smug najróżniejszych? Tylko patrzeć, jak i ludziska masowo zacvzna padac, jak te kawki nieszczęsne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmh ciekawe zjawisko z tymi ptakami, do tego teraz jeszcze doszły ryby. CO ciekawe większość ptaków miała na sobie wiele urazów mechanicznych, ale to pewnie spowodowane spadnięciem z wysokości lub jakieś zwierzęta się do nich dobierały. Ciekawe. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy temat teorii spiskowej: padające masowo, jak kawki

Dawno temu na terenie lasu przy rzece padły setki ptaków. Następnego dnia ciężarówkami przyjechało wojsko i wyzbierało co do sztuki. Oficjalnie takiego zdarzenia nie było. Nieoficjalnie mówiło się, że w fabryce po drugiej stronie rzeki rozszczelniła się jakaś instalacja i chmura jakiś toksyn zatruła owe ptaki.

Wiele lat później miałem kontakt z dokumentami tajnymi (czy niejawnymi, nie pamiętam jak to jest), gdzie była instrukcja postępowania w przypadku wycieku chloru z owej fabryki. Brzmiało to dość niepokojąco - czas ucieczki z wykorzystaniem służbowego samochodu, przypuszczalna liczba ofiar itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Znam zakłady w naszym kraju, w których awaria może spowodować wiele problemów dla ludzi alibo też i środowiska...

A czy ktoś z Was słyszał, czytał lub posiada jakąkolwiek wiedzę o Bhopal w Indiach ???

Zajmująca lektura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Chemtrails to nie teoria - to pomysł który jest nawet opatentowany ! Trzeba wejść na United States Patent and TradeMark Office ( www.uspto.gov ) , później trzeba wejść w Patents , następnie w Search Patents i w Patents Number Search wpisać 5003186 ! Oficjalnie projekt nazywa się THE SHIELD i wszedł w życie w 1995 roku !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.