Skocz do zawartości

Znikajace posty i wątki.


baxter12

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie ogarniam a Ty za to za wszystkich robiąc z siebie męczennika.

A Ty z siebie kogo robisz ?

Za kazdym razem jak jest jakas dyskusja dotyczaca moderacji to musisz swoje zdanie wtracic.

Jeszcze gdybys mial cos do powiedzenia, zaproponuj cos, zrob cos, a nie same cytaty wyciete jak Ci wygodnie aby jakis komentarz dopisac i sie pokazac.

Jak juz wczesniej napisalem jestes przewidywalny, ze az boli - wystarczy przeczytac tytul jakiegos watku i juz wiadomo, ze Ty tam bedziesz i co napiszesz :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Takimi właśnie tematami odstraszacie od forum nowych użytkowników, którzy nie rejestrują się tu dla jakiejś polityki, tylko po to, by zaczerpnąć rad modelarskich, pooglądać ciekawe konstrukcje i takie tam przyziemne sprawy. A ostatnio prawie w każdym wątku jest jakaś walka nielubiących się ludzi.

 

Może warto utworzyć coś w rodzaju "konferencji" ? żeby nie pisać na forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Wojtass_nt, Czy Ty myślisz że pisząc o dobrych rzeczach mam na myśli "pomógł" itp? Człowieku, z 5000h na forum 2000 przesiedziałem w moderatorni i na poszukiwaniach w necie IP ludzi którzy grozili, przekilinali, załatwiali sobie lewe konta . Dlaczego Ty ni spróbowałeś moderatorki. Opluwać innych to potrafisz ale w innych sprawach "ogon pod siebie" i tyle. Nawet nie wiesz że administracja nie kiwnęła palcem w sprawie konkursu guppego, to ja wyszedłęm z inicjatywą pomocy w tym konkursie jako człowiek który chce coś zrobić dla TEGO forum, Twojego forum. I co ?????? Diem zbanował mi kolegę ( z którym notabene rozmawiałem pierwszy raz w życiu i to w sprawie konkursu) który miał być sędzią. Kolegę spokojnego , znającego sie na budowie modeli i człowieka który guppego zna od podstaw. Jak można coś tu robić? Dlaczego TY nic nie zrobiłeś w sprawie konkursu tylko marudzisz tu o głupotach i zabierasz głos zupełnie w nie Twojej sprawie? Zrób coś dla tego Twojego forum, rusz sie, zostań sędzią. A moze lepiej siedzieć i przyglądać sie z boku a potem pisać jak to jest super ekstra i w ogóle wpożo. CO MI TERAZ ODPOWIESZ? Że sie żalę? Nie , nie żalę się ale wraz z tymi którzy odeszli oraz z niektórymi co zostali zwracamy uwagę pewne działania które totalnie nie są akceptowane. Masz uczulenie na nas, na rcclub , na wszystko co Ci sie nie podoba, jednak ludzie idą do nas i piszą posty, nie przeszkadza im to w bytności tutaj. CO masz jeszcze do powiedzenia? Wykaż sie co ty zrobiłeś dla tego forum, proszę . Czekam z niecierpliwością na odpowiedź.

 

Miało być tak pięknie za nowej moderatorki a jest tak że za PW ma się bana. To jest ta fajność po naszym odejściu? To są te reformy które miały być przeprowadzone po naszym odejściu? Ponoć jeden z moderatorów który miał najwięcej do powiedzenia został usunięty i to nie na własną prośbę. A miał wprowadzić nowe super fajne zasady. Chyba coś poszło nie tak. To nie takie tematy odstraszają userów, Ci sie rejestrują i będą rejestrować ale jak ktoś czegoś wymaga ode mnie to też mam prawo wymagać od niego. Jeżeli zgłosiłeś to że nie mam wieku a dwóch modów odrazu do mnie napisało to dlaczego nie zgłosiłeś 2000 innych userów o to samo? A może to wycieczka osobista która jest niezgodna z regulaminem.

 

Nie wiesz ile zrobiłem dla userów którzy pisali do mnie na mial o pomoc, dla nich założyłem dział CAD na rcclub po to żeby mogli sie go nauczyć. Będzie Ci trochę niewsmak jak dodam że dużo użytkowników tego forum korzystało z tamtego podczas nauki i też im pomocy nie odmówiłem. Teraz pokaż co ty zrobiłeś dla dobra ogółu bo złego to wiemy ile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Ty ni spróbowałeś moderatorki.

Bo na tym forum dobre chęci nie wystarczą jak widać. Po prostu mi nie pozwolono. Widocznie niektórzy myślą, że będę tylko banował. No cóż...

 

Masz uczulenie na nas, na rcclub , na wszystko co Ci sie nie podoba, jednak ludzie idą do nas i piszą posty, nie przeszkadza im to w bytności tutaj. CO masz jeszcze do powiedzenia?

Jestem w stanie tolerować każdego a nawet lubić pod warunkiem, że widzę że można się z tą osobą dogadać i dojść do satysfakcjonującego nas obu kompromisu.

 

Wykaż sie co ty zrobiłeś dla tego forum, proszę . Czekam z niecierpliwością na odpowiedź.

Chcesz mnie oceniać po zasługach dla forum? Wybacz ale tutaj rękawicy nie podniosę bo było by to nie fair w stosunku do wielu użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Skoro pytałeś o moje zasługi odpowiedziałem więc niejako należy mi się odpowiedź od Ciebie ( piszę z dużej litery bo pomimo że obrzucasz mnie gnojem mam do Ciebie szacunek jako drugiego człowieka a właściwie resztki szacunku na wyczerpaniu). Tak więc proszę, pisz co takiego uczyniłeś . Dodam tylko że oferta dla Ciebie jako sędzia w konkursie jest nadal aktualna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro pytałeś o moje zasługi

To była ironia... Nie obchodzą mnie Twoje zasługi.

Daj się lubić bez wytykania mi ile zrobiłeś dobrego dla tego forum.

 

Już dawno wyszło że wytykanie błędów odnośnie funkcjonowania forum- tu na forum, nic nie daje. Jedynie coraz to nowsze skakanie sobie do gardeł. To jest forum Kuby. To on musi mieć kaprys na zmiany i do niego należy ostatnie zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod
Wojtass_nt, Możemy w takim razie zrobić jedną z dwóch opcji. Albo podamy sobie tu wirtualnie rękę i nie będziemy się wpraszać do nieswoich spraw albo obaj robimy "ignoruj" i trzymamy sie od siebie z daleka unikając postów z naszymi nickami w roli głównej (tzw. postów personalnych czy jak kto woli wycieczek osobistych) Słucham, co wybierasz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtass_nt, Możemy w takim razie zrobić jedną z dwóch opcji. Albo podamy sobie tu wirtualnie rękę i nie będziemy się wpraszać do nieswoich spraw albo obaj robimy "ignoruj" i trzymamy sie od siebie z daleka unikając postów z naszymi nickami w roli głównej (tzw. postów personalnych czy jak kto woli wycieczek osobistych) Słucham, co wybierasz.

Wybieram opcję numer 1.

 

A co do postów z wycieczkami osobistymi to jestem za tym aby całkowicie zakazać takowych pod groźbą bana, nawet tutaj w Hyde Parku. Wyjątkami mogły by być sprawy oszustwa na giełdzie (i o podobnym kontekście) ale tylko po wcześniejszym uzgodnieniu takiego problemu z ADMINEM.

Jedyną alternatywą były by rozmowy przez PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrde :!: , kiedyś to było takie fajne fdorum... Mało modów?, tylko 4rech? Ok jestem 5 jesli większosć poprze :rotfl: Jednak uprzedzam zanim klikniecie na - TAK -:

- jestem niezależny decyzyjnie,

- nie każda decyzja może się podobać modom lub użytkownikom,

- ze mną nie można sie spierać - zawsze mam rację( nauczyciel ) :rotfl:

- chyba mało tolerancyjny :devil:

- reszta to same zalety ale poniewaz jestem bardzo niesmiały więc nie wymienię ich ;D

Życzę każdemu druzgocących przemyśleń...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtass_nt, nie udzieliłem się w tym temacie a jestem juz wciagany w rozgrywkę ..

ak to możliwe że najbardziej ********* (tutaj słowo które rzekomo uważacie za obraźliwe więc niech będzie, że trollują) osoby które na rcclub są albo modami albo adminami??

 

utopia- moderator globalny

zabrało argumentów ? może boli że się nie sprawdziłeś w roli moda ? To cię boli ?

Ja miałem tyle odwagi by samemu powiedzieć dziękuję za współpracę skoro ktoś proponuje mnie do takiej roli a potem bez zastanowienia i konsultacji przyczynowo skutkowej jednym ruchem likwiduje moje decyzje . Sam umiem powiedzieć - przepraszam ale podjąłem złą decyzję albo pokazać punkt regulaminu z którym było to niezgodne .

Akurat na innym forum które tak Cię boli nie ma czegoś takiego . Jeśli ktoś dostanie bana to trzeba to uzasadnić a nie na zasadzie "działanie na szkodę forum"

 

sam bijesz pianę i jesteś tak aktywny jak się da i gdzie się da ...

przebiłeś w tym nawet .... nieważne -ale oni mają dobre 5 lat mniej od Ciebie

strach otworzyć lodówkę że tak napiszę...

potroluję sobie gdzie indziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

- ze mną nie można sie spierać - zawsze mam rację( nauczyciel )

He he Pamiętasz jaszcze jak ci to zarzuciłem?? A czego nauczasz?

 

A pozatym, wy ty pierdu-pierdu, a ja pytałem jak to jest ze znikającymi postami.

 

Bartek

Hmmm, trójkąt bermudzki, podobno posty znikają w tajemniczych okolicznościach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.