Skocz do zawartości

Co myślicie o tej kamerce ?


JarekF

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Używam bardzo podobnej kamerki Toshiba Camileo S10, jakość obrazu bije na głowę FlyCamOne. Jeżeli nie przeszkadzają Ci wymiary i waga to będziesz z niej zadowolony. Zastanawia mnie waga - na stronie podają 86g, moja przy tych samych wymiarach 120g. Mam ją zamocowaną w kabinie Easy Gildera, wystaje ok. 1/3 z obiektywem. Jak wspomniałem na początku są bardzo podobne, identyczne rozmieszczenie przycisków i wymiary. Moja dodatkowo obsługuje format 1080p ale używam 720p bo do tej rozdzielczości działa stabilizacja obrazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info.

Twoja to chyba podobna do tej . To Camileo S20.

Rzeczywiście Toshiba jest cięższa. Ma większą rozdzielczość i większy ekranik. Na wadze chyba właśnie ekran zadecydował.

Czy mógłbyś pokazać jakiś krótki filmik nagrany Twoją kamerką. Chciałbym zobaczyć jak to wygląda po przetworzeniu przez YouTube.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.