Jump to content

Szczękopad


Guest Addriano

Recommended Posts

Guest Addriano
Posted

http://www.allegro.pl/item214003192_star_266.html

Oglądać podziwiać zbierać szczęki z podłogi ;)

Niniejszym informuję iż nie jestem autorem tej aukcji ani niemam z nią nic wspólnego. Jedynie pragne zaprezentować nakład pracy i piękno wykonanego modelu.

Pozdrawiam

Posted
CAŁY CYKL BUDOWY NA FOTOGRAFIACH DLA ZAINTERESOWANYCH.

moze zaprosimy go na forum zeby zaprezentowal fotorelacje? :lol:

Guest Addriano
Posted
moze zaprosimy go na forum zeby zaprezentowal fotorelacje? :lol:

To było pierwsze o czym pomyślałem :D

Posted
Jak takie coś się robi??

Normalnie, bierze się oryginalnego STARA i kseruje na 10%.

Nie wiem czym sie podniecaie :) :) :)

 

PS

Faktycznie niesamowity.

Posted

star faktycznie niesamowity, ale za ta kase to mozna miec juz prawdziwego :D . Pamietam ze juz kiedys byl na allegro i ktos za niego dawal ponad 6tys zł.

Posted
Prawdziwym po podworku nie pojezdzisz...

Jak to nie ? Po podwórku jak najbardziej, byle w miarę duże było.

Ale po mieszkaniu - no, tu bym się zgodził :D

Posted
Prawdziwym po podworku nie pojezdzisz...

Jak to nie ? Po podwórku jak najbardziej, byle w miarę duże było.

Ale po mieszkaniu - no, tu bym się zgodził :D

 

W pierwszej chwili pisalem "po salonie" ale w koncu zrezygnowalem bo nie wiem czy to nie spalinka jakas... Bylby problem wtedy...

Posted

:shock:

Spuścili powietrze z oryginału ,czy może jakieś czary.

 

Ciekawe ile lat był budowany.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.