Skocz do zawartości

Młody modelarz w mediach


madrian

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już jesteśmy przy debilizmie. Mój znajomy modelarz, spec od statków, pływał sobie po jeziorze, prawie w centrum miasta, podeszło do niego dwóch typów i jednoznacznie z użyciem siły rąk chcieli odebrać mu aparaturę oraz torbę z innym osprzętem, ale jako że znajomy jest dość postawny to przegonił tych dwóch typów. Zadzwonił na policję, ale ich nie znał, także nawet nie potrafił powiedzieć kto to był. Ale sprawa tak się nie zakończyła. Po tygodniu zapukali do jego drzwi funkcjonariusze policji z wezwaniem stawienia się na komendzie, okazało się że jest oskarżony o pobicie. Sprawa trafiła na wokandę, w przyszłym tygodniu jest rozstrzygnięcie, ale prawdopodobnie skończy się tak, że będzie musiał wypłacić im pewną sumkę zadośćuczynienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udzielanie pierwszej pomocy. Chłopcy przechodzili i się poślizgnęli na śliskim betonie.

A kolega chciał im pomóc tylko mu się z rąk wyślizgiwali i padali znów na beton.

Kolega chciał wezwać pogotowie, ale musieli być w szoku bo uciekli.

Jeden z nich przypadkowo złapał za torbę i kolega odniósł wrażenie, że chcą go pozbawić mienia - dlatego na wszelki wypadek powiadomił organy ścigania.

 

Ale jeżeli nie chcieli go chłopcy okraść, to on ich przeprasza za pomówienie i sprawę wycofuje.

Ale on ich wcale nie bił. On tylko pomagał wstać i chciał udzielić pierwszej pomocy, ale ślisko było, więc wyszło niezgrabnie. :wink:

 

A skoro są dane kto skarży o pobicie, to koledzy pozwanego powinni wpaść wieczorem z kwiatami i dobrym słowem. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Treść komentarzy pod artykułem to raczej średnia krajowa. Komuś się coś uległo w głowie to napisał. Anonimowość sprzyja takim treściom.

Generalnie rzetelność i praca nie jest w cenie. A już praca bez zysku to absolutne frajerstwo i strata czasu. Trzeba się z tym pogodzić że są rozgarnięci bardziej i mniej i robić swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście znam sytuację w której młody człowiek z ojcem przyniósł do Urzędu Miasta (jednego z większych na śląsku) medal i dyplom z mistrzostw europy i co usłyszał od urzędniczki?

Że takie coś to można na targu kupić....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przeczytałem pierwszy post i obejrzałem materiał filmowy, serce mi urosło. Z każdym kolejnym zaczęło maleć by na koniec skurczyć się do wielkości atomu. Chyba wszyscy jak tutaj piszemy wiemy jak jest, ale nie żalmy się bo to nie zmieni naszej rzeczywistości a pewnie wielu czytającym jak i mnie teraz zepsuje humor zamiast wprawić w radość z dokonań młodego modelarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"..Pawlak, keep smiling, jutro będzie lepiej.." to nie tacy zapaleńcy jak modelarze, wędkarze, czy Jurek Owsiak biadolą nad młodzieżą, "że taka rozwydrzona, nie potrafi znaleźć sobie zajęcia", tylko różni tacy"medialnie ważni"...

My działamy, choćby nader skromnie, podwórkowo, bez "parcia na szkło", i to się liczy. :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.