Skocz do zawartości

Helikopter, wiele możliwości i przyzwoite osiągi !


Johnny

Rekomendowane odpowiedzi

A i jeszcze jedno, nie bardzo widzę sens, jak to któryś z przedmówców zasugerował, aby do nauki korzystać z jednego mode`a a potem do bardziej zaawansowanych rzeczy korzystać z innego. To jakieś nieporozumienie.

Skoro wybierzesz ten który Ci odpowiada to po co potem zmieniać i uczyć się od nowa, to jakiś absurd.

 

Pozdrawiam

Viper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z Polski czy trzeba sprowadzać ? Btw. czy lama v4 ma możliwość zawiśnięcia w powietrzu ? Na wszystkich filmikach yt.com ludzie latają góra, dół... Nie wiem czy rex nie będzie zbyt pr0... w żadne akrobacje nie chcę się pakować. Raczej kamerka bezprzewodowa laptop i latanie po osiedlu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z Polski czy trzeba sprowadzać ? Btw. czy lama v4 ma możliwość zawiśnięcia w powietrzu ? Na wszystkich filmikach yt.com ludzie latają góra, dół... Nie wiem czy rex nie będzie zbyt pr0... w żadne akrobacje nie chcę się pakować. Raczej kamerka bezprzewodowa laptop i latanie po osiedlu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i latanie po osiedlu.

Rany, człowieku, chcesz komuś zrobić krzywdę!!!!

Szczególnie na początku potrzebna jest WIELKA, PUSTA przestrzeń, żadnych zabudowań, drzew i widowni, a zwłaszcza małych dzieci, a i potem nie polecam latania helikiem po osiedlu, nawet gdy będziesz mistrzem rc, to tylko sprzęt, który może zawieść, a jak już ktoś napisał helik to latająca kosiarka z łopatami jak ostrza.

Mówiąc helik mam na myśli t rexa lub coś podobnego, bo lamę (z całym szacunkiem - wiem bo dwie też przerobiłem) trudno nazwać prawdziwym modelem, to zabaweczka, nie mająca wiele wspólnego z modelem helikoptera.

 

Pozdrawiam

Viper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomnow95, mam tak samo, tez wole latac w mode 1

 

wygodniej ;) choc pewnych piruetow tak latwo juz nie robisz ;) jak nie masz całej tarczy na jednym drazku.. ale mi jest wygodniej ;)

Viper, co do tego ze 500 jest niewiele drozsza to sie nie zgodze.. za cene 500 z hk z gyrem gy401 uzywanym mam 2-3 hk 450 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że Lamą się bawiłem. To tak jakby latać czołgiem...

 

Zna ktoś dobry symulator lotu heli... ten Flightgear ma tylko samoloty w opcji.

Boże, daj mi cierpliwość, a siły tylko nie dawaj...

 

A o Addonach do programów to kolega słyszał? Zapraszam na stronę główną Flightgera, dział Download Aircraft... Tam też znajdziesz i scenerię w download scenery... Jest cały świat, tylko trzeba sobie ściągnąć wybrane okolice.

A ze śmigłowców polecam w FG - EC-135.

A jak by używanie :google: za trudne było:

 

http://www.unitedfreeworld.com/

http://www.flightgear.org/Downloads/aircraft-2.0.0/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.