Skocz do zawartości

X OGÓLNOPOLSKI PIKNIK MODELARSKI Wilcze Laski


Piotrek Pindral

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucam całą masę zdjęć najwyżej mnie zlinczujecie.

Sycące zdjęcia :)

 

Powiedzcie mi... jak to jest... setki godzin i złotych włożonych w budowę takiej makiety i... cały efekt zrąbany przez zamontowanie takich malutkich kółeczek (do tego bez owiewek) i bezczelnego Ariala zamiast wiernemu oryginałowi kroju czcionek w oznakowaniu modelu... O nieprawidłowym symbolu aeroklubu już nie mówiąc... Niby takie drobiazgi, a zepsuły całą makietę.

 

Pierwszy RWD-5bis - wygląda za to świetnie, ale tu też błąd aż oczy łzawią - symbol aeroklubu powinien być żółty na niebieskim tle o ile dobrze pamiętam, a amortyzatory - czarne...

 

Dihedral na skrzydłach jak mniemam wynika z walorów praktycznych i tego się nie będę czepiał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 164
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja również dołączam się do dziesiątek podziękowań dla Piotrka P. i jego pomocników za zorganizowanie X Zlotu w Wilczych Laskach. Najlepsza impreza modelarska jaką znam.

Kilka fotek ode mnie: (kliknijąc na zdjęcie, powiększa sie do orginalnych rozmiarów)

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również dołączam się do podziękowań dla Piotrka piknik był super :jupi: było dużo modeli ludzie fantastyczni było na co popatrzeć choć w niedziele pogoda miała kaprysy i troszkę deszczu dała ale warto było być :D ja osobiście nie latałem na pikniku dla bezpieczeństwa ale bardzo miło spędziliśmy z synem sobotę i niedzielę :rotfl: od siebie też wrzucę parę fotek

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

a teraz najnowszy model z grupy modeli latających tak zwanymi " świetlikami " ;D

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

niestety ten model nie dostał zgody na przelot nad piknikiem dostał tylko zgodę na kołowanie po pasie startowym ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do podziękowań dla Piotrka P. i jego pomocników za zorganizowanie kolejnego, jeszcze fajniejszego Zlotu w Wilczych Laskach. Dorzucam filmik z całkiem dużym modelem, który przeleciał nam nad głowami.

[vimeo]

[/vimeo]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu nie bardzo rozumiem dlaczego na pierwszym zdjęciu gość na drugim planie jest taki trochę zamazany :D

...bo Krzysiek jest hetero?...

 

Henio, bez urazy, ale, mimo całej sympatii do Ciebie, ta pani zdecydowanie bardziej mi się podoba, wybacz szczerość :wink: To samo na zdjęciu drugim; córka ładniejsza od ojca :)

 

 

A, tak przy okazji; poznałem kilka osób, a chciałem poznać więcej...

Nieśmiałość jakaś taka w narodzie...

Napisałem na wstążce swój nick i imię, żebym był rozpoznawalny, powiesiłem na antenie samochodu, póżniej przykleiłem na tylnej szybie, ale chyba mnie nie lubią :cry:

Na imprezie człek percepcję ma troszkę przytłumioną i nie zawsze skojarzy awatar z tym facetem, który właśnie tuż obok przechodzi :oops:

Koniecznie trzeba znależć rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za a nawet przeciw, powinniśmy zrobić sobie jakieś identyfikatory z imieniem i nickiem forumowym to ułatwiłoby nam życie i nikt nie zwracałby się per pan tylko kolego,bo nikt nie jest w stanie zapamiętać X imion.

Co wy na to :idea: :?: :?: :?: :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.