Skocz do zawartości

Zagi 1.5m By Cimek


Rekomendowane odpowiedzi

No panowie doszła paczuszka od kolegi Hornet20, wczoraj zostąła wysłana, a dzisiaj już u mnie na kolankach ! :) Dla poczty polskiej wielki plus :)!

 

A więc tak Zagi wycięte z XPSU( czyli styroduru)

 

Wyposażenie silnik od bety 1400 (2000kv~ 200W 1.1kg na smigle 7x3)

Aparatura "Turnigy" (Frysky)

Serwa no name 9g

Regulator 30 A

Lipol 2200 3s turnigy.

 

Zdjątko :

 

Przy postępie prac będę cykał fotki! :)

 

Jedna na przywitanie

 

Dołączona grafika

 

Pytania? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zobrazowałeś mi co i jak ,dzięki

Ale tu nie ma co zobrazowywać :mrgreen: Jest to STRATOS z RC-ABC. Mój jest trochę tuningowany czyli nowe lotki balsowe, winglety też nowe balsowe. Poniewaz nie zmieści mi siew samochodzie dlatego winglety musza być odejmowane. Na fotce nie ma kadłuba mieszczącego elektronikę ale to celowo :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie myśle jak zrobić miejsce na lotki ,ile przyciąć krawędzi aby "doczepić" nowe

Ja to robię na oko; w moim lotki były już uwzględnione tzn prawie odcięte. Wymieniłem bo nie podobały mi sie takie wiotkie. Więc gdy już wie ile będzie miała lotka tyle odcinam - w przypadku skrzydła raczej dodaję. Następnie przyklejam na spływ - u mnie był wysoki, ponad 1cm listewkę balsową - usztywni i trochę wzmocni spływ oraz masz w czym mocować zawiasy. Sama lotka to już jak wolisz albo konstrukcyjna albo z listwy spływu. U mnie była to mieszana konstrukcja ale w skrzydełku 120cm jest wykonana z depronu. Tu poniewaz wyposazenia trochę będzie - chciałem by były solidniejsze.

Jako zawiasy zastosowałem ...zawiasy :mrgreen: kołkowe.

A... by ułatwić sobie maxymalnie robotę z lotką to bo jej wykonaniu dokleiłem trójkątną listwę do natarcia uzyskując w ten sposób ...natarcie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.