Skocz do zawartości

Cessna 185 E-DOMODEL zniszczona oslona i łoże silnika


młodyyyy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,pierwszy lot i niestety kraksa,zniszczona kompletnie oslona i łoże silnika ,nie umiem znalezć nigdzie planów do tego modelu,chciałbym samodzielnie zrobic nowe łoże ale jaki zrobić skłon i wykłon? jeden z kolegów w podobnym modelu pisze że u niego jest to odpowiednio 2 i 0 stopni.czy tak może byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki szacunek kolego i dziękuję, co ja się naszukałem i ile nerwów straciłem ,jeszcze raz wielkie dzięki pozdrawiam :D

 

Sadze że to może komuś pomoc więc dopisze :

 

-skłon i wykłon przewidział producent tego modelu odpowiednio profilując kadłub,wystarczy tylko zachowac równoległośc scianki mocującej silnika do odpowiednich płaszczyzn i wszystko jest ok.

 

-rozbiłem juz go kolejne dwa razy i za każdym razem ta metoda sie sprawdza,trzeba tylko uważac bo przy kazdej kraksie sa jakies mniejsze lub wieksze ubytki stropianu w tym miejscu gdzie wkleja sie łoże i o ile przy pierwszej renowacji te ścianki miały w miare płaskie płaszczyzny to teraz przypomina to kratery powierzchni księżyca

 

-link podany przez kolege w powyższym poście jest ok , niestety nie akceptuja przelewów pay-pal a ja nie mam karty ,co w sumie wyszło chyba mi na dobre bo byłem zmuszony zrobic ten remoncik samodzielnie a tak czekał bym na gotowca-przyznam że ze strachu po częsci że cos zrobie nie tak

 

-powyższe moje uwagi sa moimi własnymi przemysleniami i cieszy mnie ze samolot startuje ,wznosi sie w lini prostej ,srodek ciężkości wydaje mi sie ok . natomiast nie wiem czy ja się myle czy moze po prostu przypadek ze jakos to lata i doświadczony modelarz gdyby to obejrzał to rzekł by: ło matko :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.