Skocz do zawartości

Aerofly problem chyba z wykalibrowaniem


Vadic

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Otóż mam problem z symulatorem Aerofly. Kiedy przechodzę do latania, lotki są maksymalnie wychylone, jak i również ster kierunku. Kalibrowałem kilka razy. Nie wiem co jest źle.

za odpowiedzi z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jest lepiej. Ale ciągle nie mogę ustawić lotek na kanał 1. W której zakładce przyporządkowuje się kanały do funkcji? Nie reaguje też na SK. to jest kosmos normalnie

chyba properties, dokładnie nie pamiętam, tam się przypisuje kanały i reversy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, czy latanie na FMS nauczy mnie chociaż troszkę latać w rzeczywistości? Chodzi o to, że już Ultron prawie skończony...

podstawowych odruchów się nauczysz ale Aerofly jest bardziej rozbudowany, co z resztą już zobaczyłeś, też niedawno instalowałem ten symulator. Kalibrowanie nie jest trudne, musisz popróbować trochę, dużo możliwości nie ma, bardziej jest Ci cierpliwość potrzebna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Witam. Też mam zapytanie. Mam aparaturę esky dodana do tego modelu honey bee cp3.

http://www.gimmik.pl/images/latajace/esky_honey_bee_cp3_02.jpg

 

kabelek tez taki jaki był przy modelu.

Chcę polatać na aerofly professional deluxe.

 

 

Najpierw był problem z kalibracją teraz jest problem typu że na lewym drążku mam jakby tylko dodawanie gazu na 30%, a na lewym drążku są obroty silnika, start itd. Ustawiam ustawiam, ale nic to nie daje. Ma ktoś jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.