Skocz do zawartości

Znany problem -jaka kamerka??


Shock

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy pomóżcie .Trochę poczytałem ale ..

Oprócz modelarstwa interesuję się tematyką motoryzacyjną i na przełomie maja wybieram się na zlot samochodowy.Zwykle zabieram model by polatać przy okazji na lotnisku i tu wpadłem na pomysł/zostałem poproszony aby nakręcić zmagania 1/4 mili ,KJS-u z lotu... :D

Mimo że latam kilka lat nigdy nie miałem do czynienia z kamerowaniem (może poza próbą z kamerką Turnigy-porażka z tym załączaniem) I tu prośba do Was o doradzenie czym ten zlot nagrać? Sprawa ma być jednorazowa więc sprzęt ma być typu -krajem nieba,krajem piekła tzn max do 200 zl...

Wypatrzyłem takie coś ( po zerknięciu w dział)

http://www.rc-team.pl/kamera-flycamone-p-16178.html

Teoretycznie skłoniła mnie możliwość załączania /wył. z aparatury

Nada się czy nie ?? Chodzi głównie o w miarę poprawny obraz ,gdyż ujęcia z lotu mają być "wkomponowane" w profi film kręcony przez kamerzystę...

Model da radę-mocny elektryk 1,5 m Yak 55 :wink:

Doradżcie coś pliz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy na jakiej jakości nagrania Ci zależy - sprawdź sobie na Youtube i Vimeo jest wiele nagrań z tej kamery - mnie osobiście jakość nagrań z tej kamery zniechęciła.

Właśnie zdania są podzielone co do jakości nagrań tą kamerą co pokazałem..

Lechu,fajna ale cena,cena...jakby gdzieś dorwać używkę trochę taniej.. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.