Skocz do zawartości

EasyCap Video Grabber - sterowniki.


madrian

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Chodzi o sam sterownik czy równiez program VideoStudio. Od pewnego allegrowicza kupiem jako od jedynego w tym czasie, który obsługiwał również Windows7 i faktycznie obsługuje. Niestety nie dołączył oprogramowania VideoStudio tylko jakiś hoene... coś tam, który jest przez mego Kasperskiego wykrywany jako szkodliwy. Gdybym wiedział co mam konkretnie przesłać by twój działał to bym przesłał - chodzi mi o jakiś wyodrębniony plik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki.

Co do programu, do gdzieś mam oryginalną płytę, a sam program na innym kompie.

Niestety ów jest w serwisie.

Ale ściągnąłem sobie kilka programów freeware do przechwytywania Video i liczę, że któryś zadziała.

Niestety Nowy W7 na nowym laptopie domaga się sterowników.

Szukałem tego chyba ze dwie godziny, a trafiałem tylko na nieaktywne linki. Nawet strona ponoć suportu producenta, zniknęła z sieci.

Znalazłem tylko stery pod Linuksa i... W98. :shock:

Dziękuję za pomoc.

 

PS - Niestety. Wersja 32 niezgodna z systemem. Nie pomaga nawet uruchomienie w trybie zgodności z XP.

 

Wersja 64 się instaluje, ale system dalej nie widzi EasyCapa i nie uznaje tego za sterownik dla niego. Automatycznie nie instaluje i nie wykrywa sterownika, a ręczna instalacja samego sterownika nic nie daje.

 

Szukam dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem , że mój ma sterowniki na W7 i mogę spróbować podesłać. Problem w tym, że sam nie bardzo orientuję się bo gdy wrzucę płytkę do kompa i kliknę Exploruj to otwiera siewiele katalogów i pozycji. Jeden z nich to DRIVERS po otwarciu jego też jest wiele pozycji - cały katalog to 29,1MB więc może przejsc pocztą jesli masz lepsze łącze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki plik to nie jest duży problem.

Gdybyś mógł podesłać to byłbym wdzięczny.

spróbuj:

ohmadrian@gmail.com

 

PS - Yagi, linki jakie podałeś to stk1150, a nie stk1160. Może stąd problem?

 

PS II - Dzieki Yagi za nazwę sterowników. Dodałem ją do wyszukiwarki i chyba namierzyłem dobre drivery. Może się komuś przyda:

 

http://thegoodgeek.biz/filez/EZCAP_Vista64.zip

 

Zaraz sprawdzę, czy działają.

 

PSIII - Nie działają. :evil:

Znalazłem jakiś sterownik. Niestety zapomniałem skopiować link.

Uruchomił się i komputer już widzi grabbera.

Ale... Windows nie może go uruchomić, bo nie ma podpisu cyfrowego sterownika. Więc bardzo mnie Bill G. przeprasza, że jest takim durnym idiotą skupionym na uzyskaniu monopolu, że nie można go uruchomić. Za to radzą go odinstalować. :evil:

Czasem człowiek żałuje, że dziadek jakiegoś Mosina w ogródku nie zakopał. :evil:

 

Będę kombinował jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nowy dzień i nowe schody.

 

Niestety, znalazłem mnóstwo sposobów na ominięcie podpisu cyfrowego lub nawet jego "dorobienie", ale... jak to bywa w życiu, na W7HP Żaden nie działa. Nie ma trybu awaryjnego (a przynajmniej u mnie się nie włącza), nie ma dostępu do plików z konfiguracja, choć same pliki są, tylko ukryte. Nie działają pewne polecenia konsoli. Słowem - triumf komercji nad wolnością.

 

Słowem, nic tylko walić łbem o ścianę.

Albo znajdę sterownik z podpisem, albo... muszę kupić nowego Grabbera z podpisanymi sterownikami pod W7. :evil:

 

No chyba, że postąpię po polskiemu i wywalę legalny system, na rzecz mniej legalnego, z którym będzie mniej kłopotów. :devil:

 

Szukamy podpisanego sterownika. Może coś znajdę. :roll:

Liczę jeszcze na pomoc Fokkera, może znajdę coś w sterownikach, które zaproponował wysłać. Za co bardzo dziękuję z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, ale przed chwilą się dokopałem, że chyba nic z tego.

Wg producenta, mój model nie ruszy pod W7 64b. Muszę kupić model "EasyCap DC60+". :x

Stary model pracuje pod W7, ale w wersji 32bit. Pod 64bit muszę niestety wymienić sprzęt. :cry:

No cóż, majątek to nie jest. Sprawdzę jeszcze twoje sterowniki i na wszelki wypadek ruszam na zakupy.

 

No cóż. Wiatry na Mazowszu szaleją więc z lataniem i tak krucho. Można za to pobiegać po sklepach. :)

 

Edit: Niestety - żadna wiadomość niestety nie dotarła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit: Niestety - żadna wiadomość niestety nie dotarła.

_________________

Wlasnie widzę, że niestety błędy wystąpiły. Czy podany mail jest właściwy ?

Komunikat taki - I'm afraid I wasn't able to deliver your message to the following addresses.

This is a permanent error; I've given up. Sorry it didn't work out.

 

Czy po symbolu @ jest literka "g"[gy] czy "q"[ku]? ja wpisywałem gy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adres jest prawidłowy.

Może rozmiar plików jest dla skrzynki za duży?

 

Spróbuj jeszcze

mad_rian@wp.pl

ale ta poczta nie przyjmuje jednorazowo więcej niż 15MB pliku.

 

Okazuje się, że z modelem DC60+ na rynku krucho. Ebay ma go tylko kilku sprzedawców. Ale cena jest dość wysoka (prawie 2 razy, niż DC60) + przesyłka... z Australi.

Choć znalazłem dziwną ofertę od chińczyka - 2$ za Easycapa + ... 55$ wysyłka. :rotfl:

Może poczekam, lub poszukam innego "przechwytywacza".

 

Chyba trzeba będzie jednak pomyśleć o zastąpieniu laptopa typową stacją odbiorczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madrian, nie poddawaj się,spróbuj z tej strony .Wpisy użytkowników potwierdzają działanie pod WIN7.LINK albo LINK-te drugie ponoć nie obsługują svideo.

Producent może i pisze że pod ten układ nie ma sterowników dla Win7 64bit ale pozostaje jeszcze radosna twórczość własna użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niestety nie da rady - jeden z plików to ponad 17MB reszta dużo mniej...

 

Pojawiło się jednak światełko w tunelu... mój grabber obsługuje i XP i W7 sprawdzone organoleptycznie. kupiony od użytkownika Joker_70 na allegro za 20 pare zł. Jedyny problem to fakt, że zamiast programu Videostudio jaki podawali na aukcji dostałem jakiś xene coś tam. Ksaperski wykrywał go jako oprogramowanie szkodliwe. "procesowałem" się z użytkownikiem o własciwe oprogramowanie , a w odpowiedzi dostałem link do strony z zawartością całej płytki. Nie wchodziłem jeszcze na nią ale być może jest na niej cała zawartosć instalacyjna. Przesyłam link na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Merlin dziękuję. Lecz niestety stk1150 nie chcą pracować z moim grabberem. System po nich nie widzi go. Sprawdzone. :(

Tylko stk1160 dają jakąś reakcję.

Spróbuję jeszcze z paczką od kolegi Fokkera, który bardzo mi pomógł.

 

Wszystkim, którzy wykazali chęć pomocy podsyłam "pomógł".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.