Skocz do zawartości

malowanie p-40


robraf

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

ważne że wygląda jak model z WW2 i jest normalnie pomalowany a nie na sino koperkowy róż

- o to właśnie chodzi :-)

Mnie najbardziej irytuja "białaski" ..... nikt przecież nie latał w czasie wojny samolotem w "kolorze epp" a modele wwII mają wyglądać jak oryginały z tego okresu. Wg tej zasady to oryginalne malowanie P-40 jest bardzo wojskowe (czytaj: atrakcyjne) i nikt nie powinien go kwestionować.

Czy plamka kamuflażu jest większa czy mniejsza albo odcień dobranej farby jest nieco inny to szczegóły które w ESA moim zdaniem nie mają znaczenia...... niestety, nie będzie sposobności, żeby skreślić zawodnika z listy :lol2:

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej irytuja "białaski" ..... nikt przecież nie latał w czasie wojny samolotem w "kolorze epp"

A radzieckie myśliwce malowane wapnem ,białe w kolorze EPP + tylko gwiazdy no i czasem(!) napis w stylu "Bij Germańca"

Jak zamalowali wapnem to nawet lini podziału blach nie było widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz rację ..... mam właśnie takiego białego IŁ-a :-)

http://www.pfmrc.eu/viewtopic.php?t=32911&postdays=0&postorder=asc&start=15

 

Tyle że czerwone gwiazdy, błękitny spód i malowanie kabiny oraz drobne przetarcia białą farbą troszkę go od czystego epp wyróżniają. Model ESA musi mieć duszę a takie "białaski" niestety jej nie mają.

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.