Skocz do zawartości

Zmodernizowana aparatura Hitek Flash 5


mazur

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zmodernizowałem aparaturę przez dodanie modułu 2,4 Corona DSSS według obrazkowej instrukcji http://pfmrc.eu/viewtopic.php?t=26105&highlight=flash++corona Wszystko działa ale jednocześnie chciałbym polatać "na sucho" i chciałbym podłączyć kabel do symulatora. Pytanie: nie zaszkodzi to modułowi 2,4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zrobiłem ten "upgrate" :) Razem z przełącznikiem 2,4-35. Nim na wszelki wypadek przechodzę na 35 bez kwarca i podłączam się do komputera jak wcześniej.

Też tak miałem ale kiedyś w locie niechcący przełączyłem na 35 MHz.

Od tej pory wyłącznik jest zaklejony a amen, antena wyjęta a w jej miejsce wmontowana antena 2,4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby takie coś się nie stało, specjalnie skróciłem dźwigienkę :) czymś twardym tylko da się przełączyć. Stara antena ma na sznureczku 20 cm tasiemki do "pomiaru wiatru". Czego na antenie od 2,4 raczej sie udaje się przeprowadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.