Skocz do zawartości

Maleństwo w Warszawie.


madrian

Rekomendowane odpowiedzi

Przypominam miłośnikom lotnictwa, że Jutro, ok. godziny 7:40 (rano oczywiście), na Okęciu, na Pasie 33/15 usiądzie taki malutki samolocik nazywany Airbus 380... Kto chciałby zobaczyć tego liliputka z bliska i w locie, może się stawić w miejscówkach spotterskich, jutro rano.

Od której strony będzie lądował - zależy od kierunku wiatru. Wiatr południowy tak jak dziś: pas 15, Odwrotny - pas 33.

Odlot ok g. 9:00 Znalazłem dwie informacje - 8:50 lub 9:10.

W każdym razie, jest okazja by rano wstać, wyruszyć z domu i spotkać ten nieduży samolocik.

:mrgreen:

Kto jest w stanie dotrzeć na czas na Okęcie - Zapraszamy.

 

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast wrzucać zdjęcia, zmajstrowałem mały filmik.

Miłego oglądania. Jakość nie najlepsza, ale WMM i Youtube zrobiły swoje.

Nie miałem też czasu na zabawę z muzyką. Dlatego dźwięk jest raczej... hmm. Ubogi. :wink:

 

 

Miłego oglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Miłego oglądania.

Fajne, ale małe sprostowanie - w naszej flocie nie mamy jeszcze długodystansowego B-777 a jeno B-767 a jest to mała ( tylko 10 ) ale istotna różnica ( 4'13'' filmiku )

 

B-777 jest porównywalny z A-380 ( trochę niższy a długość i rozpiętość podobne )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Miłego oglądania.

Fajne, ale małe sprostowanie - w naszej flocie nie mamy jeszcze długodystansowego B-777 a jeno B-767 a jest to mała ( tylko 10 ) ale istotna różnica ( 4'13'' filmiku )

 

B-777 jest porównywalny z A-380 ( trochę niższy a długość i rozpiętość podobne )

Wiem. Niestety zauważyłem to już po komplikacji filmu. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B-777 jest porównywalny z A-380 ( trochę niższy a długość i rozpiętość podobne )

Zastanawia mnie gdzie to podobieństwo :?: Wielkość samolotów chyba oceniamy po rozpiętości? :P

 

Największa wersja B-77 ma 64.8m rozpiętości i 73.9m długości

a A380 ma 79.8m rozpiętości i 73m długości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie gdzie to podobieństwo :?: Wielkość samolotów chyba oceniamy po rozpiętości? :P

 

Największa wersja B-77 ma 64.8m rozpiętości i 73.9m długości

a A380 ma 79.8m rozpiętości i 73m długości.

...z daleka nie widać różnicy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B-777 jest porównywalny z A-380 ( trochę niższy a długość i rozpiętość podobne )

Zastanawia mnie gdzie to podobieństwo :?: Wielkość samolotów chyba oceniamy po rozpiętości? :P

 

Największa wersja B-77 ma 64.8m rozpiętości i 73.9m długości

a A380 ma 79.8m rozpiętości i 73m długości.

Stań pomiędzy A-380 a B-777 i zobacz różnicę ( miałem przyjemność "podziwiać" oba na CDG Paryż ) - na "oko" tylko wysokość i ilość motorków różnią te "modeliki" :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.