Skocz do zawartości

Problem z moim fliperem


Nebeb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam mały problem z może duży ?, nie wiem :D. Zdjąłem model z mebli założyłem skrzydła podpiąłem pakiet włączam aparaturę i ruszam steram lotkami wszytko ok, następnie złapałem go i daje mu gazu żeby zobaczyć czy silnik jest ok i tu niespodzianka ze środka kadłuba zaczął lecieć mały dymek nie mam pojęcia czy z regulatora czy z silnika, wyłączam wszystko a następnie podłączam jeszcze raz i sprawdzam i dymku nie ma ale jak dam mu nie dam maksymalnego gazu to po równej minucie silnik przestaje działać trzeba zmniejszyć gaz na 0 a później zwiększyć. Nie wiecie co to może być ?

 

Mój silnik: http://modelmaking.pl/ires/oferta/3/42/350/

Mój regulator: http://modelmaking.pl/ires/oferta/3/43/384/

Pakiet: Li-Pol 1800Mah 7,4 V Pelikan.

 

W regulatorze mam mam włączony hamulec: Mode 3 aktywny hamulec Li-Pol - to może być to czy raczej nie ? A nie wiecie czy te silniki Mig 480 się bardzo grzeją, pytam bo mój się dosyć mocno grzeje a nie pamiętam jak się grał w zeszłym roku :/ ?

 

Ps.Nie wiedziałem gdzie w elektronice to umieścić więc pisze tu.

 

Proszę o szybką odpowiedź :D. !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powąchaj wszystkie elementy. Ten z którego poleciał dymek będzie waniać charakterystycznym zapaszkiem spalonej izolacji. W pierwszej kolejności przyjrzałbym się regulatorowi.

Ok zrobiłem to i śmierdzi: regulator

 

co teraz ? Do wyrzucenia ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.