Skocz do zawartości

Rozmiar gumki do smigla AXN Floater


leszek_c

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio latajac przy duzej predkosci(akrobacje) smiglo mi odpadlo w czasie lotu:) Szybujac wyladowalem bezpiecznie, ale nie mam smigla i gumki. Mam jeszcze zapasowe smiglo, ale bez gumki. Czy ktos zna rozmiar tejze gumki. Kolega zamawial 2x , raz kupil za duze, a raz za male. nie chce popelnic tego samego bledu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki za podpowiedzi choc nie chce biegac z samolotem po sklepach (hypermarketach) i przymierzac, które beda pasowac bo ludzie sie fajnie gapia. Gumka recepturka - boje sie zakladac, bo moze sie wysliznac z piasty:) Czy ktos z posiadaczy AXNa móglby sprawdzic sufmiarka rozmiar gumki? Please!!! :) Dopiero co skladalem zamowienie w HobbyKing na zlaczki multipleksa i zapomnialem o gumkach. (fajnie to brzmi):) Chce je zamowic na e-bayu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja zawsze latam na "recepturkach" zrobionych z dętki 1.75' - 2,125'. Zawijam dwa razy. W razie potrzeby zakładam dwie. Jeszcze nigdy mi się w locie nie urwały. Plusem jest to że gdy się zawadzi śmigłem na włączonym silniku o ziemie, lub upoluje kreta to śmigło zostaje całe, a urywa się gumka.

 

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.