Skocz do zawartości

Mirosławiec Majówka Lotnicza 2011


BoNzo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to git :D . W kwestii ubezpieczeń. Nawet najlepsze ubezpieczenia nie są w stanie zwrócić utraconego zdrowia (o szkodach materialnych też należy wspomnieć choć tutaj może najwyżej duma ucierpieć) jeżeli sami nie będziemy przestrzegać pewnych zasad. Jest ich mało ale są bardzo ważne.

Zjedziemy się z różnych stron i niektórzy z nas latają na 35 MHz a więc uzgodnienie kanałów tak aby nie przeszkadzać jeden drugiemu. Z tego co zaobserwowałem w Złotowie nie było z tym żadnych problemów.

Latanie tylko w określonej strefie, tutaj będzie potrzebna pomoc Marcina który nas zaprasza.

Nie latanie nad publicznością i samochodami.

Nie latanie wkoło własnej ,,głowy,, . Parę lat temu w Modelarzu był ciekawy artykuł, w którym autor pisał że modelarz RC powinien stać w jednym miejscu i tylko wodzić oczyma za modelem podczas pilotowania.

No i trzeba będzie zwracać uwagę na duże samoloty aby naszym pieszczochom nie wyrządziły krzywdy ;D

 

Do zobaczenia jutro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę lat temu byłem na podobnej imprezie.

Zapomniałem dodać że oczywiście w Mirosławcu :oops:

 

Dołączona grafika

By olowir at 2011-05-27

 

Dołączona grafika

By olowir at 2011-05-27

 

Dołączona grafika

By olowir at 2011-05-27

 

Dołączona grafika

By olowir at 2011-05-27

 

Po takim równym i gładkim betonie świetnie się kołuje :D

 

Dołączona grafika

By olowir at 2011-05-27

 

Dołączona grafika

By olowir at 2011-05-27

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę na miejscu od 10, :) Pakujcie maszyny i przyjeżdżajcie w licznej grupie, proponuję zaopatrzyć się w okulary i sporą ilość napojów bo będzie dziś przypiekać a na płycie lotniska przypieka podwójnie.

Jeżeli ma ktoś rękaw przenośny przydał by się nam na miejscu.

Do zobaczenia

Marcin

 

PS. Olo konkret zdjęcia, prawie to samo miejsce będzie dziś dla nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podtrzymanie na duchu :D

 

Dziękujemy koledze Marcinowi za zaproszenie i przygotowanie. Również podziękowania składamy dla Ola, który służył nam za przewodnika. Impreza była przygotowana z rozmachem. Było co oglądać i podziwiać. My również przyczyniliśmy się do jej uświetnienia. Chwilami było pięć modeli w powietrzu i mnóstwo ludzi wkoło nas. Szczęśliwie nic poważnego się nie wydarzyło.

Do zobaczenia za rok.

PS. Niestety nie zrobiłem żadnego zdjęcia :?

 

Podoba się wam ten wielki model który pilotuję? 8) [/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.