Jump to content

Modelarski Radawiec 2011


pietka
 Share

Recommended Posts

Zapraszamy koleżanki i kolegów na coroczne spotkanie modelarzy na lotnisku Radawiec pod Lublinem. 18-19 czerwca. Jak zwykle zapewniamy dużo radosnego latania i beczke piwa dla modelarzy. W tym roku impreza połączona jest ze świętem gminy, zatem będą też manewry ze strony aeroklubu, spadochrony, szybowce, antki, eurocopter, inne samoloty, koncerty (chyba) i ponoć masa innych atrakcji ale na dziś wiem tylko tyle.

Za to paka jak co roku jest super. Pozdrawiamy i zapraszamy

 

Pozytywnie zakręceni modelarze z Lublina

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ekipa Kryniek i Skazoo melduje się na niedzielę (ew. w sobotę po południu i niedzielę).

Podaj proszę więcej informacji na temat zakwaterowania lub możliwości rozbicia się z namiotami.

Link to comment
Share on other sites

Co do zakwaterowania to wybieram opcję namiot.

No cóż Tomku jeżeli mówimy o sprzętach to Wilga 3,2m, Mucha Sto, Piper Cub, Discus 4,5m może uda mi się przygotować Orlika 5m.

Pod znakiem zapytania stoi przyjazd syna z Puchaczem 3,3m.

Link to comment
Share on other sites

Plan pewnie jak co roku .

Latanie

latanie

latanie

latanie

znowu latanie

i jeszcze raz latanie

szybka przerwa na tojkę

i znowu .....pewnie wiesz co :D

 

Biorę Ultimata 50CC w nowym malowaniu i do zobaczenia :)

Link to comment
Share on other sites

Jako, że wielkie zainteresowanie dać znaje od Wać Panów z całej polandii, śpieszę z wieściami. Otóż impra będzie organizowana przez nasz Aeroklub i Gminę Konopnica ( Święto gminy czy cuś..) zatem jak chcemy polatać to raczej w sobotę, bo w niedzielę ponoć ma być tylko pokaz w wykonaniu kilku co lepszych w kręceniu kolegów i pewnie statyczne objawienia naszych cudeńków. Zatem zbiórka przed południem, stawianie namiotów ( nie kojarzyć świntuchy!!!) , latania , tojtoj, itp, wieczorne śmichy hichy, rano w niedzielę pewnie też coś da się wznieść ( nie kojarzyć świntuchy!!) a potem koncerty światowej sławy zespołów ludowych i rockowych, alem nie oświecon w tym temacie. W poniedziałek Prezes sekcji Marek ( niech mu będzie chwała :* ) wydobedzie od pana Dyrektora Aeroklubu ( chwała Panu Derekturowi tysz :* ) tak zwane szczegóły, zatem nie omieszkam się podzielić na forumie. Namioty są OK. Ale jak ktoś chce hotel to polecam Koronę i Horyzont nieopodal lotniska. Mogę załatwić zniżki. Ztem miło nam bedzie Was gościć , pozdrawiamy i czekamy

 

Fruwacze z Lublina i okolic oraz z ŁodygaDryga Model Team!

Link to comment
Share on other sites

Chłopaki, super, że przyjedziecie, ale proszę Was, przyjedźcie w sobotę bo w niedzielę raczej nie polatamy. W tym roku nie mamy dla siebie lotniska, gmina anektuje teren na niedzielę i pewnie z naszej strony , tak jak wspominałem, będzie tylko jakiś pokaz mistrzów pilotażu ok 13tej i tyle jeśli chodzi o latanie w niedzielę. Także jak chcemy cokolwiek pofruwać to tylko w sobotę, wtedy mamy teren dla siebie. Natomiast na pewno będziemy mogli uczestniczyć w eventach organizowanych przez aeroklub ( za free- jesteśmy zaproszeni przez Dyrektora ponoć). Nadmieniam też, żeby nie było nieporozumień, że jak co roku składka tzw. rejestracyjna, czyli na piwo i kiełbachę wynosi ok 35 zł od pilota. Ja jak zwykle stawiam dobrą łychę.

pozdrawiam Piotrek

Link to comment
Share on other sites

Cześć.

Nie mam swojego latadła, ale chętnie przyjadę popatrzeć jak szalejecie :) O której można być w sobotę, aby przyjechać i popatrzeć na samo latanie? W grę wchodzi oczywiście modelarska część lotniska w Radawcu? Jest jakaś opłata wejściowa dla. tzw. widza?

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.