Skocz do zawartości

Modelarski Radawiec 2011


pietka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy koleżanki i kolegów na coroczne spotkanie modelarzy na lotnisku Radawiec pod Lublinem. 18-19 czerwca. Jak zwykle zapewniamy dużo radosnego latania i beczke piwa dla modelarzy. W tym roku impreza połączona jest ze świętem gminy, zatem będą też manewry ze strony aeroklubu, spadochrony, szybowce, antki, eurocopter, inne samoloty, koncerty (chyba) i ponoć masa innych atrakcji ale na dziś wiem tylko tyle.

Za to paka jak co roku jest super. Pozdrawiamy i zapraszamy

 

Pozytywnie zakręceni modelarze z Lublina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jako, że wielkie zainteresowanie dać znaje od Wać Panów z całej polandii, śpieszę z wieściami. Otóż impra będzie organizowana przez nasz Aeroklub i Gminę Konopnica ( Święto gminy czy cuś..) zatem jak chcemy polatać to raczej w sobotę, bo w niedzielę ponoć ma być tylko pokaz w wykonaniu kilku co lepszych w kręceniu kolegów i pewnie statyczne objawienia naszych cudeńków. Zatem zbiórka przed południem, stawianie namiotów ( nie kojarzyć świntuchy!!!) , latania , tojtoj, itp, wieczorne śmichy hichy, rano w niedzielę pewnie też coś da się wznieść ( nie kojarzyć świntuchy!!) a potem koncerty światowej sławy zespołów ludowych i rockowych, alem nie oświecon w tym temacie. W poniedziałek Prezes sekcji Marek ( niech mu będzie chwała :* ) wydobedzie od pana Dyrektora Aeroklubu ( chwała Panu Derekturowi tysz :* ) tak zwane szczegóły, zatem nie omieszkam się podzielić na forumie. Namioty są OK. Ale jak ktoś chce hotel to polecam Koronę i Horyzont nieopodal lotniska. Mogę załatwić zniżki. Ztem miło nam bedzie Was gościć , pozdrawiamy i czekamy

 

Fruwacze z Lublina i okolic oraz z ŁodygaDryga Model Team!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, super, że przyjedziecie, ale proszę Was, przyjedźcie w sobotę bo w niedzielę raczej nie polatamy. W tym roku nie mamy dla siebie lotniska, gmina anektuje teren na niedzielę i pewnie z naszej strony , tak jak wspominałem, będzie tylko jakiś pokaz mistrzów pilotażu ok 13tej i tyle jeśli chodzi o latanie w niedzielę. Także jak chcemy cokolwiek pofruwać to tylko w sobotę, wtedy mamy teren dla siebie. Natomiast na pewno będziemy mogli uczestniczyć w eventach organizowanych przez aeroklub ( za free- jesteśmy zaproszeni przez Dyrektora ponoć). Nadmieniam też, żeby nie było nieporozumień, że jak co roku składka tzw. rejestracyjna, czyli na piwo i kiełbachę wynosi ok 35 zł od pilota. Ja jak zwykle stawiam dobrą łychę.

pozdrawiam Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Nie mam swojego latadła, ale chętnie przyjadę popatrzeć jak szalejecie :) O której można być w sobotę, aby przyjechać i popatrzeć na samo latanie? W grę wchodzi oczywiście modelarska część lotniska w Radawcu? Jest jakaś opłata wejściowa dla. tzw. widza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.