Skocz do zawartości

Modelarski Radawiec 2011


pietka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A może miał by mnie kto odwieść do Lublina tak koło 20:00-22:00 ? Dojechałbym jakoś busem do was ale nie miałbym jak się zabrać.Jakby ktoś był tak miły i mnie by podwiózł rana jeszcze z Lbn do Radawca to bym był wdzięczny(nie ważne bardzo o której)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

Witam,

zamierzam przyjechać do Radawca pomimo znacznej odległości . Do mojego auta zmieści się Tiger Moth 1/3 scale TC oraz Mystic z silnikiem elektrycznym. Przyjadę w piątek i zanocuję w hotelu pod Lublinem. W sobotę z rana będę na lotnisku. Dziękuję Piotrkowi i Tomkowi za pomoc w załatwieniu hotelu i udzielenie wszystkich potrzebnych informacji.

Do zobaczenia

Sławek

www.modelarze-rc.wroclaw.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja troche opiszę dojazd. Od lublina to najlepiej Kraśnickimi (19) do skrzyżowania z drogą 747 na opole lubelskie. Potem to jak droga prowadzi. Przed płytą główną lotniska w radawcu jest mała asfaltowa droga ( jadąc od lublina to po prawej ) i ona doprowadzi was do nas :) Od Puław to chyba najszybciej przez Nałęczów i potem w Miłocinie za przejazdem w prawo na motycz, ale również normalnie przez Lublin można jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja z osobą towarzyszącą się pokażę, choć nie znam jeszcze nikogo bom NEOFITA :cry: - Młody duchem modelarz, zarażony w Kanadzie rok temu. Flota też raczej skromna ( T-rex 450 i BETA 1400 ) , więc raczej przyjadę jako widz popatrzeć na wasze Wypasione Latadła. :lol:

 

Do zobaczenia na lotnisku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy Forumowicze.

Impreza wyszła fajnie, jak co roku lało i to nawet w tym samym czasie, ale po ulewie jeszcze polatane było. Przyszło też sporo widzów nie związanych z modelarstwem , którzy wydali nam same pozytywne opinie :lol: Mimo tego, że trochę wiało piloci pokazali piękne modele i pilotaż na najwyższym poziomie. Atmosfera była wspaniała właśnie dzięki nim i naszej wspólnej pasji. Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie i liczymy na Waszą obecność w przyszłym roku ;D.

Pozdrawiam

Piotr

 

P.S. Postaram się sklecić krótki filmik ale od razu mówię- nie prędko.

Znaleziono regulator, nie powiem jaki, osoba która zgubiła będzie wiedziała, proszę o kontakt na PW w celu odbioru zguby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie i liczymy na Waszą obecność w przyszłym roku ;D.

Będę na 1000% jako widz :D

P.S. Postaram się sklecić krótki filmik ale od razu mówię- nie prędko.

Ja również mam troszkę nagrane, w wolnej chwili spróbuję to sklecić do kupy. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.