Skocz do zawartości

RC przegląd modelarski 11/2006


olo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
A już chciałem dać odpowiedż do jakiej grupy zaliczam Modelmaniaka :D

 

Chętnie przeczytam...

 

 

P.S. Post zniknął... ponieważ nie chcę już dłużej bić piany...

 

Tak odpowiedziałem sam sobie jak mi sugerowałeś i zatrzymam dla siebie.

 

Szkoda że chociaż tego nie zostawiłeś :D

 

Staram się także zawsze pomagać młodym modelarzom...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już jak ktoś wyraża swoją opinię to od razu zamykać???

to po co to pisać??

może lepiej zamknąć całe forum?

-bo każdy post to czyjaś opinia

ja uważam że ta rozmowa naprawdę dużo daje, (u ALEXA to pewnie by wykasował cały temat) jest temat jest rozmowa, na tym bazujemy, opinia jedna lepsza od drugiej i to jest ważne

 

 

 

 

może nie mamy takowego wpływu na rozwój gazet, ale są inne wydawnictwa zagraniczne, :idea: nie ma swojej będzie cudza :idea: plany są ciekawsze, a opisy dla starych wyjadaczy modelarzy nie są tak istotną sprawą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz się na chwileczke włączę i powiem tak: Osobiście jestem niespotykanie spokojny człowiek, tzn. taki, że w momencie potrafię "wytoczyć pianę"/ w dosłownym słowa znaczeniu/ i faktycznie b.łatwo sie denerwuję. Do uspokojenia i odstresowania doskonale służy mi "lepiactwo" :D i to jest chyba jasne. Nie potrafię za to na starość /może to własnie z wiekiem przychodzi?.../kompletnie zrozumieć podgrzewanych emocji, osobistych przytyków i wytyków, ocen kierowanych wobec polemistów, na bazie prostej wydawało by sie dyskusji o jednym z miliona czasopism. Można przecież w sposób wolny i niczym nie skrępowany pisać o tym np. własnie czasopiśmie, same najczarniejsze negatywy, bluzgać na redakcję, wytykać bzdurność poszczególnych artykułów i co? Ano nic. Można z drugiej strony wynosić ich np. pod niebiosy, chwalić, ba "wazelinować" im , i co? Ano też nic. Czy znowu jest to jakikolwiek powód abym się czepiał Franka czy Kazka?

Panowi! Piszcie na temat i bez osobistych wycieczek! A jak koniecznie chcecie sobie nawrzucać , to na maila, na PM czy przez telefon. Tylko znowu pytanie, po co? Życie jest takie piękne, tyle modeli do zrobienia w spokoju ducha, tyle kretów do upolowania :D a Wy jak w piaskownicy... Szkoda gadać i już zupełnie milczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość jakość tej gazety może niedługo poprawić się a to za sprawą modelmaniaka który spróbuje tam coś swojego wydrukowąć oczywiście życzę mu powodzenia i trzymam kciuki.

 

Zaskoczyłeś mnie założyć temat i badać opinię innych modelarzy o gazecie która zupełnie dla Ciebie nic nowego nie wnosi,co jak co ale tego się nie spodziewałem.

 

Jeżeli kogoś to interesuje to można o tym przeczytać na forum u Alexa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.