Skocz do zawartości

Smutna wiadomosc


rapier
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest takie przysłowie : "zastaw sie a pokaż sie" - jak złoto pasuje do organizacji Euro2012. Bieda w kraju aż piszczy ale za to będziemy mieli "Ojro2012" .Ciekawa sprawa- zagraniczne firmy biorące udział w organizacji tegoż są zwolnione z Vat-u a pospólstwo dostaje po :ass: -ach i coraz to nowe ciecia w budżecie. Szkoda marnować klawiaturę na opisywanie tych patologi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Możesz przybliżyć co znaczy "zwolnione z VAT" - nie są płatnikami, maja zerową stawkę bez względu na to jaki towar czy usługę kupuja i sprzedają na terenie RP??

Pachnie demagogią.

 

Ja też kupujac w Czechach płace wartosc netto taki przywilej mam jak zresztą każda firma w RP - też jestem zwolniony, czeska firam też a nic nie robie dla Euro2012 :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzielę ludzi jedynie ze względu na zawartość ich mózgownicy, tzn. na mądrych i głupich.

Więc stwierdzam, że oni nawet nie są głupi. Oni są durni, jak taborety z tym obnoszeniem się odmiennością, ze szczególnym uwzględnieniem wulgarnej seksualności.Wolność i równość znaczą dla mnie co innego. Pasi tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz przybliżyć co znaczy "zwolnione z VAT" - nie są płatnikami, maja zerową stawkę bez względu na to jaki towar czy usługę kupuja i sprzedają na terenie RP??

Pachnie demagogią.

 

Ja też kupujac w Czechach płace wartosc netto taki przywilej mam jak zresztą każda firma w RP - też jestem zwolniony, czeska firam też a nic nie robie dla Euro2012 :rotfl:

Najwyraźniej nie oglądasz TV, było o tym mówione. Jeżeli robią jakąś usługę związaną z inwestycją w Euro2012 . Mam nadzieję że wyczerpałem Twoją ciekawość. Opcje są dwie: albo poszukaj w internecie albo w archiwum dzienników ogólnopolskich. Zasygnalizowałem sprawę a każda dociekliwa osoba zapewne poszukałaby wiecej w innych źródłach niz forum modelarskie.

 

Dopowiem tyle że próbowano naprawić ten błąd ale jest już za późno. Tyle na ten temat z mojej strony. Nie mam zamiaru szukać godzinami w necie info na ten temat bo jak jesteś ciekawy sam możesz to uczynić. Mnie szkoda czasu.

 

Marek, w tym kraju są równi i równiejsi i dotyczy to nie tylko tych sprawnych inaczej ale prawie każdej dziedziny naszego życia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to ich prywatna i osobista sprawa i nie mi oceniać i wartościować to, co oni lubią i robią. Mi osobiście to w niczym nie przeszkadza i nic mnie nie obchodzi,.

Mam dwóch sąsiadów facetów.Bardzo sympatyczni ludzie i nic do nich nie mam, ale do głowy im nie przychodzą jakieś parady obnoszenie się ze swoją prywatnością. Nie wiedziałbym jak uczestnicy takich parad się prezentują,gdybym w ubiegłym roku w Krakowie na Rynku nie był niechcący tego świadkiem. Bardzo mi przykro,ale w ich przypadku nie znajdę lepszego określenia niż to, którego użyłem wcześniej.Dotychczas takie ipmrezy wywoływały we mnie jedynie uśmiech politowania, ale w kontekście likwidowanych "parad" awiacji przyznam wzbudziły też element agresji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek, skoro "odmienni " nienawidzą kobiet to dlaczego przebierają się w kobiece ubrania i malują się jak one? :lol: Po jaką ch..rę pokazują tą swoją odmienność na paradach poprzebierani w jakieś dziwne wyuzdane przebrania? Co ja mam córce powiedzieć jak zobaczy takiego $%$&* w TV i zapyta dlaczego tak się przebrał? Jak taka parada wpłynie na dzieci? 90% popuka sie w czoło ale pozostałym 10% zryje to psychę. To nie Holandia, to Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Pobiedniku by zorganizowali i by było, nie wiem co stoi na przeszkodzie.

Aeroklub Krakowski organizuje Dni Otwarte Lotniska 10.Lipca 2011. ZAPRASZAMY

 

Co do pokazów to ciężko mi się wypowiedzieć. Próbowałem dzisiaj na lotnisku zaczerpnąc jakies informajce w tym temacie ale nie wiele sie dowiedziałem. Wiem ze powysyłane są zaproszenia do innych aeroklubów, moze jakieś akrobaty się pokażą no i pewnie nasz 526F tez się pokręci.

W każdym bądź razie zapraszamy na pewno na loty pokazowe, widokowe. :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(..)

Co ja mam córce powiedzieć jak zobaczy takiego $%$&* w TV i zapyta dlaczego tak się przebrał? Jak taka parada wpłynie na dzieci? 90% popuka sie w czoło ale pozostałym 10% zryje to psychę. To nie Holandia, to Polska.

Oj na pewno mniej jak bajki i gry oparte o propagowanie postawy agresywnej.

To "filmy" dla dzieci ociekajace agresja ryją psyche dzieci a nie zajawka w wiadomosciach o paradzie jak będzie. Najprostsze odpowiedzi sa najlepsze masz dzieci to już to wiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(..)

Co ja mam córce powiedzieć jak zobaczy takiego $%$&* w TV i zapyta dlaczego tak się przebrał? Jak taka parada wpłynie na dzieci? 90% popuka sie w czoło ale pozostałym 10% zryje to psychę. To nie Holandia, to Polska.

Oj na pewno mniej jak bajki i gry oparte o propagowanie postawy agresywnej.

To "filmy" dla dzieci ociekajace agresja ryją psyche dzieci a nie zajawka w wiadomosciach o paradzie jak będzie. Najprostsze odpowiedzi sa najlepsze masz dzieci to już to wiesz.

Tu nie trafiłeś bo moja córka nie ogląda chorych japońskich bajek typu karate kid czy też nie morduje potworków w grach, trochę nie na miejscu jest uogólnianie. Za to lubi porysować w CAD (!) czy też czasem polata w FMS a bardzo lubi Flight Symulator 2007, nie wiem skąd ma takie zainteresowania w wieku 10 lat ale lepsze to niż rozdarte ryje w japońskich kreskówkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem na celu w coś trafiać tylko odpowiedz która sie martwiłes jest trywialna.

Taki epizod z paradą nie wpłynie, w porównaniu do reszty.

Podpowiem Ci skąd takie zainteresowania - naśladownictwo, chec zwrócenia na siebie uwagi. I nie należy tego traktować jako czegoś złego czy niepożadanego.

Jeszcze chwila i wybory córki będą suwerenne. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to naśladownictwo czy nie ale skoro lubi matematykę której ja nie trawiłem to chyba nie od końca naśladownictwo. Widzę że chcesz starasz sie mieć odpowiedź na każdy poruszony temat ale zabawa w psychologa nie zawsze wychodzi. Na tym kończę rozmowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy Panowie ale ja nie zamierzam się poddawać i 25 czerwca spędzę na air show w Popradzie :)

W planach jest ekipa Red Bulla. MIędzy innymi Peter Besenyei ze swoim EDGE 540, formacja 4 zlinów 50tych i 4tero silnikowy odpicowany DC-6B.

 

KLIK

 

I jeszcze taki kalendarz imprez dla zainteresowanych: KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.