Skocz do zawartości

Panowie Marek Szufa miał tragiczny wypadek na pokazie.


Konrad_P

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 209
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy podejmiesz się reprezentowania pfmrc.eu na pogrzebie ?

a dlaczego modelarzy z PFM czy to koniecznie że musi być jakaś przynależność !!!! a może po prostu wieniec od modelarzy !

A na rcclubie problem Wam zebrać się do kupy? Fajnie jest się podpiąć pod cudze, co nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj wojtas .... ty nadal jesteś .... :) wałaśnie prze takich jak ty ten kraj jest podzielony nawet w takiej sytuacji masz i stawiasz swoje zafajdane ego ponad wszystko !

 

PS. ja też jestem userem pfm :)

Przypominam, że to Wy chcieliście się dzielić.

 

Skoro jesteś userem pfm więc jaki problem? :)

 

edit: to jest właśnie to o czym pisał wojcio69 kilka postów wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy podejmiesz się reprezentowania pfmrc.eu na pogrzebie ?

a dlaczego modelarzy z PFM czy to koniecznie że musi być jakaś przynależność !!!! a może po prostu wieniec od modelarzy !

Dlatego pfmrc.eu, bo tutaj zapadła inicjatywa.

Jestem userem zarówno tu jak i tam. I nie mam nic przeciwko składce na innym forum. Po prostu nie wychylam się, bo dla mnie jest to sprawa nie do przeskoczenia. Gdybym zainicjował taką akcję poczuwałbym się do realizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie stoicie nad trumną człowieka, którego podziwialiście, być może dla kilku był wzorem, który traktował innych jak równych sobie i udawadniacie sobie, który wieniec będzie ważniejszy. Człowieczeństwo w Polsce sięgnęło dna.

Proszę o informacje na PW od osób, które napewno będą na pogrzebie Pana Marka, bo na ten forumowy wieniec nie ma co liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.