Skocz do zawartości

Panowie Marek Szufa miał tragiczny wypadek na pokazie.


Konrad_P

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 209
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pozostanie na zawsze w pamięci lotnictwa...Miałem okazje spotkać się z panem Markiem, porozmawiać :cry: Zawsze był wesoły i uśmiechnięty.Mam nadzieje, że kiedyś zobaczymy go wszyscy w przestworzach za sterami Christen Eagle z uśmiechem na twarzy :'(

Dołączona grafika

 

[*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieczem wojował i od miecza poległ.

Piękna śmierć dla niego, dla nas tragedia...

NASTĘPNY CZŁOWIEK O KTÓRYM POMYŚLĘ ZAPALAJĄC ŚWIECZKĘ NA GROBIE BLISKICH, PIERWSZEGO LISTOPADA..

 

 

P.S

Czy któryś z moderatorów zlitowałby sie nad tym wątkiem i skasował z niego wypociny co poniektórych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy wspominają Go jako pilota ,a nikt nie wspomina jako wspaniałego modelarza i pilota Rc i no i przemiłego człowieka .Fotkę tą zrobiłem w Michałkowie /Ostrowa na zawodach makiet.

Wacek i Artur wypytują o szczegóły budowy Jego Spitfire ,wtedy byli Nim oczarowani.(Markiem)

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem przed chwilą wydarzenia na Polsacie, cytuje:

 

"Służby ratunkowe były dobrze przygotowane,ale to i tak nie wystarczyło"...

 

 

A ratownicy wypowiadali się że nie mogli odpiąć pasów dlatego tak długo to zajeło... no cóż zostawie to bez komentarza i tak już gadaniem kto zawinił niczego nie naprawimy :|

 

Niech spoczywa w pokoju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.