Skocz do zawartości

Panowie Marek Szufa miał tragiczny wypadek na pokazie.


Konrad_P

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 209
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Raz w życiu z tym Panem rozmawiałem na ME F3J we Włocławku na zakończenie dał przepiękny pokaz, olbrzymia strata dla nas wszystkich. Najpierw nie skojarzyłem bo nie było mnie w domu ale jak dziś usiadłem do forum i zobaczyłem zdjęcie koszkina z tą Curtis JN-4 Jenny którą latał na wyżej wspomnianych zawodach to mnie zatkało.

Dziwie się dlaczego nasze forum jest nadal kolorowe, czy śmierć takiej osoby to nie jest wystarczający powód zwłaszcza że ten Pan był też modelarzem.

[*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przykro... aż do konferencji lekarzy z Płocka miałem nadzieję, że Pan Marek przeżył - ale jak tylko lekarz wyszedł to już wiedziałem, że się nie udało go uratować...

 

Przy okazji - chciałem odwiedzić jego stronę (marekszufa.com) ale zapomniałem adresu i wszedłem na http://www.marekszufa.pl/ - a tam co? Forum portalu co-laska.pl (dla tych co nie wiedzą - jest to strona z cennikiem usług kościelnych, która ostatnio dość ostro się reklamuje)... Przykro, że na tej tragedii ktoś stara się wypromować swój biznes (bo jestem 100% pewien, że przed wypadkiem domena była wolna, lub kierowała gdzie indziej).

 

A do wszystkich stawiających głupie "[*]" - chyba lepiej nie pisać nic skoro nie ma się nic do powiedzenia, a znicz postawić prawdziwy w czasie pogrzebu lub po nim ;/ (ostatnio w wypadku zginął mój kolega z byłego klubu - oczywiście wszyscy na forum deklarowali jakim to on był świetnym kolegą itd, stawiali te durne ikonki, a na pogrzebie okazało się, że tylko ja się pojawiłem... obym się mylił i tak nie było w tym przypadku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przykro... aż do konferencji lekarzy z Płocka miałem nadzieję, że Pan Marek przeżył - ale jak tylko lekarz wyszedł to już wiedziałem, że się nie udało go uratować...

 

Przy okazji - chciałem odwiedzić jego stronę (marekszufa.com) ale zapomniałem adresu i wszedłem na http://www.marekszufa.pl/ - a tam co? Forum portalu co-laska.pl (dla tych co nie wiedzą - jest to strona z cennikiem usług kościelnych, która ostatnio dość ostro się reklamuje)... Przykro, że na tej tragedii ktoś stara się wypromować swój biznes (bo jestem 100% pewien, że przed wypadkiem domena była wolna, lub kierowała gdzie indziej).

 

A do wszystkich stawiających głupie "[*]" - chyba lepiej nie pisać nic skoro nie ma się nic do powiedzenia, a znicz postawić prawdziwy w czasie pogrzebu lub po nim ;/ (ostatnio w wypadku zginął mój kolega z byłego klubu - oczywiście wszyscy na forum deklarowali jakim to on był świetnym kolegą itd, stawiali te durne ikonki, a na pogrzebie okazało się, że tylko ja się pojawiłem... obym się mylił i tak nie było w tym przypadku).

Chyba nie do końca... : cytat z forum : KTO PRZEGLĄDA FORUM

Forum przegląda 2 użytkowników :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 2 gości (dane z ostatnich 5 minut)

Najwięcej użytkowników online (48) było sobota, 28 maja 2011, 17:03

 

Ja też uważam że te ikonki to głupota która nic nie wnosi. Żałobę można okazać w wiele innych sposobów i nie przez internet - to nie jest odpowiednie miejsce do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.tvn24.pl/0,1707547,0,1,ratownicy-byla-duza-szansa--ze-pilot-przezyje,wiadomosc.html

 

"Jak dodaje, najtrudniejsze było wyciągnięcie pilota z samolotu. - Nie mieliśmy pojęcia jak i czym jest przymocowany."

 

A wystarczył jeden ruch aby odpiąć, 5 min odprawy dla wszystkich ratowników przed pokazami i każdy by wiedział "jak i czym jest przymocowany"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu widać, że owiewka kabiny nie stłukła się podczas uderzenia.

Dołączona grafika

 

Natomiast na zdjęciach wyciągniętego wraku widać, że brak owiewki ale rama cały czas jest na miejscu. Wygląda na to, że ratownicy musieli jeszcze zbić szybę aby się do niego dostać.

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.