Jump to content

Co zrobić z modelem po kraksie.


DJDIT

Recommended Posts

Posted

Czesto się zdarza, że modelarz nie wie co ma zrobić z rozbitym modelem. Ja znalazłem odpowiedz na to pytanie ;-) wysadzić go w powietrze odrazu po kraksie i zapomniec o tym co się stało :rotfl: problemem może byc jedynie waga ładunków pirotechnicznych, nieco latwiej maja uzytkownicy modeli z pakietami li-pol wtedy mozna zastosowac automatyczny zwieracz biegunów :lol2:

 

  • 3 months later...
  • 1 month later...
Posted

Zalezy czy model byl kosztowny i czy bardzo zostal uszkodzony jezeli tak to zostaje jedno wyjscie:

-xxxxxxx xxx

Nieźle się popisałeś kolego. Jak na swój wiek dowcip masz bardzo ostry.

W nagrodę otrzymujesz ostrzeżenie

Hubert

Posted

Nie wiem czemu al mnie to rozbawiło :P Może to śmiech tego kamerzysty :mrgreen: Jak on to zrobił? Samoczynnie wywołał czy przypadkiem :lol::D:lol:

Posted

instruktor,

 

rzekłeś :!:

 

A ja chyba kompletnie jestem pozbawiony poczucia humoru, bo moja reakcja była zupełnie inna :evil:

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.