DJDIT Posted August 22, 2007 Posted August 22, 2007 Czesto się zdarza, że modelarz nie wie co ma zrobić z rozbitym modelem. Ja znalazłem odpowiedz na to pytanie ;-) wysadzić go w powietrze odrazu po kraksie i zapomniec o tym co się stało :rotfl: problemem może byc jedynie waga ładunków pirotechnicznych, nieco latwiej maja uzytkownicy modeli z pakietami li-pol wtedy mozna zastosowac automatyczny zwieracz biegunów :lol2:
czhomik Posted August 23, 2007 Posted August 23, 2007 hehe dobre chociaż żal elektroniki i silnika :? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
instruktor Posted November 26, 2007 Posted November 26, 2007 typowy przykład amerykańskiego idioty ( Mowa o pilocie tego modelu)
Adrian77774 Posted January 20, 2008 Posted January 20, 2008 Zalezy czy model byl kosztowny i czy bardzo zostal uszkodzony jezeli tak to zostaje jedno wyjscie: -xxxxxxx xxx Nieźle się popisałeś kolego. Jak na swój wiek dowcip masz bardzo ostry. W nagrodę otrzymujesz ostrzeżenie Hubert
Barlu Posted January 20, 2008 Posted January 20, 2008 Nie wiem czemu al mnie to rozbawiło Może to śmiech tego kamerzysty :mrgreen: Jak on to zrobił? Samoczynnie wywołał czy przypadkiem
Tomisław Piotr Posted January 20, 2008 Posted January 20, 2008 Tak, mnie też najbardziej podobała sie walka kamerzysty, żeby nie wybuchnąć śmiechem. Długo walczył, dłużej niz ja.
karlem Posted January 21, 2008 Posted January 21, 2008 instruktor, rzekłeś :!: A ja chyba kompletnie jestem pozbawiony poczucia humoru, bo moja reakcja była zupełnie inna :evil:
radek872 Posted February 1, 2008 Posted February 1, 2008 http://pl.youtube.com/watch?v=S0jDFTldGHY http://pl.youtube.com/watch?v=glBY81DRMZc
Dj. Posted February 1, 2008 Posted February 1, 2008 A mozna i tak po kraksie... http://pl.youtube.com/watch?v=P9ZaxzEt57k Naprawa w tym przypadku była już nie opłacalna (3 z kolei). Pozdrawiam.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.