Skocz do zawartości

Silnik spalinowy - od czego zacząć?


marijuz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zanim kupisz malego asp to poczytaj opinię o nim. Z mojego punktu widzenia małe asp sa kiepskie. Jeżeli 2takt to minimum .46, 4takt to .61. Mojego asp .61 kupiłem za 510zl. Moim zdaniem jak na 4t to bardzo tanio. A chodzi jak marzenie. Za ok 270 zl jestes w stanie kupic asp 2t .46. Do regulacji to tylko igła składu mieszanki. Moim zdaniem, na początek to dobry silnik. Da rade z 3kg trenerkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co kombinować?

 

Masz np. ASP S52A w cenie 72 USD (z wysyłką) i jeszcze 169g luzu w paczce na inne graty.

 

Do modelu 120cm?? To już przesada...

 

M.

Latam na mniejszych modelach, rozpiętość 1-1,5m max, tak na początek ;) .

 

choć w przyszłości planuje coś większego (choć niewiele, 150cm to dla mnie max).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, gdzieś wcięło większość postu więc edytuję

 

Jak to jest z tym płaceniem w dolarach? Przelew z mojego konta odpada, bo mogę na nim trzymać tylko złotówki ;)

 

Przekaz bankowy idzie w Polsce tydzień, za granicę pewnie będzie szedł z miesiąc.

 

Jakie są jeszcze sposoby wysyłania kasy do Hobbyking.com?

 

Jakich Wy używacie i jakie polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ty jestes leniwy :P Na forum wszystko masz opisane od a do z tylko trzeba poszukać.

Musisz zainteresować sie kontem paypal i z niego kasa idzie 5 sekund do sklepu. Konto pay pal samo przelicza ci pln na dolary i dodatkowo jeszcze ubezpiecza transakcję.... Sam rejestracja takiego konta trwa parę minut.

 

Najdłużej trwa przelanie kasy z normalnego konta na paypal, u mnie jakieś 15-20min...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.