Skocz do zawartości

ouya 40


pacek

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki za zainteresowanie,

 

tak jak powiedziałem postanowiłem tak zrobiłem podwozie poszło do kadłuba, nie jest to zmiana nieodwracalna jak będzie źle to wróci do skrzydła

 

p1000777jc0.jpg

 

 

dziś było pierwsze ważenie wszystkie bambetle bez silnika i zbiornika paliwa.... kurcze zapomniałem 1670 albo 1570 tak czy tak nie ma chyba tragedii. :)

 

jedna rzecz jaka mnie wkurza to folia jaką oklejona jest ouya jest delikatnie mówiąc do d...... stara jakaś czy co rozwarstwia się tzn na balsie zostaje kolor a ręku przezroczysta folia. może ktoś zna sposób co z tym zrobić, z góry dziękuje za rady typu zerwać i nakleić nową :P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pręty podwozia są niemal pod katam 90 stopni do płata i znajdują się dokładnie w SC albo nawet nieco za nim, co powoduje padnięcie na "ryjek" przy najmniejszej kepie trawki.

 

jakby golenie były za SC to ten model nie ustał by nawet 1sek z "ryjkiem"w górze chyba że to model wbrew fizyce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i w końcu udało sie po cięzkich walkach z silnikiem (zapalał i gasł) wyrzuciłem zawór do tankowania w końcu wystartował. :mrgreen: :D:lol:

 

problem pojawił się po starcie bo było trochę przed 18.00 i orientacja w powietrzu żadna prawie żałowałem że wystartowałem ale udało się szcześliwie sprowadzić ouye na ziemię - a tak nawiasem jak ona szybuje myślałem że nigdy nie wyląduje.

 

wrażeń z lotu nie za wiele troche było krótko (za ciemno) jedno jest pewne dużo szybciej niż elektrykiem, nogi mi drażały i pomyślałem że może trzeba było pampersa od syna pożyczyć

 

a to filmik ze startu:

http://video.google.pl/videoplay?docid=3944952577630406842&hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam latałem modelem Ouya40 jeden sezon. Tak jak wcześniej zauważono koła lepiej przerobic do kadłuba. Można zobaczyc na imprezy modelarskie, moje latanie i kolegów w podwarpiu, 7strona. Latałem na silniku enya 4t 10ccm i silnik był za słaby. Wsadził bym mu 12ccm. Model lata ładnie jest stabilny i nie aż taki szybki. Można bez problemu wejsc w harriera i wykonywac inne figury akrobacji 3d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.