Skocz do zawartości

Flash 5X a mixer V-tail


TomekP

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Znowu wam pozawracam głowę, bo niestety instrukcja w języku polskim, jaką dostałem do aparatury jest dość kiepska, albo po prostu ja nie umiem się w tym wszystkim połapać... :oops: Chodzi o ustawienie miksera V-TAIL w tym radiu. Podłączam serwa do kanału 1 i 2 w odbiorniku, w nadajniku funkcja V-TAIL włączona, ale wydaje mi się, że nie chodzi tak jak powinna. Serwa reagują na wychylenia odpowiadające za SW, SK i lotki(używam MODE2). Problem polega na tym, że którym drągiem bym nie ruszył, to wychyla się tylko jedno z serw. Czy macie jakiś pomysł jak to ustawić?

 

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w Hitec Flash są rozłożone kanały ale chyba

 

1 - wysokość lub lotki

2 - lotki lub wysokość

3 - gaz

4 - kierunek

 

Sprawdź to jak jest dokładnie w Twojej aparaturze.

 

V-tail to mikser kierunku i wysokości i pod te kanały powinieneś podłączyć serwa. Prawidłowo podłączone serwa powinny reagować na ruch kierunku i wysokości. Jeśli dodatkowo reagują na lotki to może być włączony także mikser delta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.