Skocz do zawartości

Reactor przegonił kreta.


Wojtek I
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Jednak to prawda, że modele dzielą się na te przed rozbiciem i te po rozbici, bo właśnie wyszło małe kuku dwa dni temu wieczorem, wszyscy się już rozjechali, a ja wpadłem na genialny pomysł, że jeszcze raz polecę.

Po starcie zakręt o 180 i po wyjściu z zakrętu opadł nos o jakieś 10 stopni w dół i to był już koniec. Wyrównałem skrzydełka zamknąłem gaz i podziwiałem ładną kraksę ster wysokości ani nie dygał. Nie wiem czy zacięło się serwo, czy jak piszą w Haitec'u zdarza się, że jeden z kanałów potrafi na chwilę zamierać.

Jest zajęcie na zimowe wieczory. Skrzydła całe, lotki całe, kadłub od kabiny do tyłu cały, środkowa część kadłuba porozrywana od dołu.

Wszystkie przewody się trzymały i nawet lipol nie wypadł.

Na lotnisku wyglądało to paskudnie, ale w domu widać, że odbudowa jest całkiem realna.

Wczoraj polatałem Wilkiem (ostatnia fotka), dla przełamania stresu ;o( - Wilk przeżył, ale łapki mi się trzęsły.

 

Link do relacji z budowy http://pfmrc.eu/viewtopic.php?p=313128#313128

 

A to parę fotek:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wojtek, zyczę powodzenia w odbudowie. Niedawno rozwaliłem P47, skala 1/7. Przywiozłem go w siatce do domu i po ok tygodniu zarwanych wieczorów jest na etapie regulacji. Sądzę, że dasz radę spokojnie. Uszkodzenia wyglądają mi na dość poważne ale przynajmniej masz duże elementy w całości. Daj znać jak ruszą prace. Chętnie coś bym podpatrzył.

Pozdrawiam

Piotr

P.S. U mnie nawaliło serwo podwoziowe Hiteca, zwarcie wyczerpało całą elektrownię odbiornika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.