Skocz do zawartości

RWD 5


kosa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Regiel z silnikiem połączyłem goldami 2mm coś takiego http://nastik.pl/konektory-pozlacane-3pak-p-181.html i podłącz wsio rybka który do którego jak silnik będzie sie kręcił w złą stronę to zamienisz 2 kabelki. Ja mam regulator wolno wiszący:P a dokładniej leży sobie oparty o dół kadłuba, klapkę zrobiłem w masce tej z góry półokrągłej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pakiet leży pod środkową wręgą, ale to zalezy ile wazy twoj pakiet sam musisz dobrać ść do modelu. A co do klapki to nie zrobiłem żadnych zawiasów tylko mam po prostu wycięty otwór i jak zamykam to zakładam gumkę na kadłub żeby nie spadła. A regulator to nie wiem u mnie sobie luźno leży, nigdzie nie przyklejałem bo wiem że się grzeje ten element.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mam problem ;/ po ostatnim kreciku... minimalnie skrzywiłem ośkę silnika no i załatwiłem nową os ale nie mogę zdjąć tej starej.... był taki malutki imbus odkręciłem go i powinno zejść ale nie chcę :P nie wiem co mam zrobić, słyszałem że nie wypada latać na takiej ośce....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

hej też zrobiłem sobie RWD 5 by skazoo jest super tylko ja zrobiłem go z lotkami i bardziej go obciązyłem i dałem silnik o ciągu 1000g pakiet 11,1 V regiel tai niezbyt fajny 18 A i odbiornik JETI model obciazyłem dałem wiecej listewek na burty i na podwozie model waży 650 g z wyposażeniem i powiem tak super lata !! najpierw uczyłem sie tylko wzbić i lądować a teraz to robie takie rzeczy w powietrzu że akrobatem ludzie maja problemy OOOooo i wiatr go wclanie nie rusza tylko nie szybuje wcale !! jak tylko spusze gaz to odrazu jak kamień w wode leci .... i musze lądowac na minimalnym gazie i na asfalcie lub lotnisku bo jak na trawie raz wylądowałem to silnik mi wszedł do środeka a śmigło chyba nie wytrzymało i pękło ..:) na drugi model polecam a zurka mam plany jak ktoś chce pisac . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mój RWD waży 520g i szybuje bardzo ładnie, ale już swoje przeżył, a ja opanowałem podstawy latania:D Nie lata tak jak na początku bo miał 4-5 niezłych kraks:P ja jako 2 model zrobiłem Piperka jak dobrze pójdzie to na jutro będzie gotowy, ale ten model nie będzie już tak szybował:P bo wychodzi ciężkawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, oprocz imbusa jest jeszcze od tylu zawleczka(seeger) to trzeba zdiac i wybijac oske od tylu,ja to traktuje na prasce recznej,ale mloteczkiem tez sie da, nie wybijaj ngdy oski od przodu. Trzeba podeprzec rotor w imadelku iiiii mlotek i od tylu,a z ciekawosci to mam pare super osiek 3mm i 4mm ,to sie nie zgina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.