Skocz do zawartości

Znowu ! Jaki nadajnik do 2.5-3tyś.


Malker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówiłeś sobie sprzęt przeznaczony dla ludzi zaawansowanych w budowaniu modeli, i tak naprawdę będziesz z niego korzystał w znikomym stopniu. A wręcz będzie Ci przeszkadzał. To, że stać Ciebie na taki sprzęt to jedno, a umiejętność budowania modeli to zupełnie co innego.

Podobno nadajniki tej i wyzszej klasy przeszkadzaja znaczaco w budowaniu modeli. Pojawiaja sie trudnosci z rownym wklejaniem wreg i rozprowadzaniem kleju.

Przy tanszych tego nie stwierdzono.

I jakby nie bylo, budowanie modeli idzie w parze z umiejetnoscia pilotowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zamówiłeś sobie sprzęt przeznaczony dla ludzi zaawansowanych w budowaniu modeli, i tak naprawdę będziesz z niego korzystał w znikomym stopniu. A wręcz będzie Ci przeszkadzał. To, że stać Ciebie na taki sprzęt to jedno, a umiejętność budowania modeli to zupełnie co innego.

No tak. Ale gafe zrobiłem. Nie powinienem zamawiać takiego nadajnika, przecież nie umiem budować modeli. I co teraz zrobić?

Od kiedy nadajnik zależy od stopnia umiejętności budowania modeli? Z czystym sumieniem powiem, że ja modeli nie buduje, wole latać.

 

A czy go stać na taki nadajnik? to zapytaj jego Tatę.

Nie ma aż tak pięknie.

Żeby kupić nowy nadajnik musiałem sprzedać model, teraz szukam kupca na mój obecny nadajnik

 

jedno kłóci sie z drugim. Zamawiasz to placisz...

No powiedzmy...

 

Odnosnie radia to odnosze wrazenie ze niektorzy potrzebuja je dla szpanu, lub wieza ze nagle ich umiejetnosci wzrosna :lol:

Prawie zgadłeś.

TAK! Kupuje je dla szpanu, będę z nim chodził cały czas na smyczy, przodem do widza, żeby widzieli, że mam nowy nadajnik.

Przecież inaczej to sensu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.