Skocz do zawartości

Znowu ! Jaki nadajnik do 2.5-3tyś.


Malker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ceny 12FG zaczynają sie od 3200 za sam nadajnik. Myślałem o tym radiu ale w porę sie opanowałem. Nie będzie mi potrzebne jego zaawansowane oprogramowanie. Lepiej kup T8FG i do tego ze dwa odbiorniki Futaby albo parę Orange FASST po 150zł. Będziesz pan zadowolony :D. Chyba że weźmiesz pod uwagę nadajniki innych firm.

Nie codziennie puszcza się drążki. Pamiętaj że radio jest dość lekkie. Dziś zamiast kilkudziesięciu elementów np w module w.cz jest jeden scalak. To wszystko powoduje że elektronika zajmuje niewiele miejsca w nadajniku a przez to obudowa robi się akustyczna niczym w gitarce-pudle. Zawsze mozesz wyłozyć watą lub zalać pianką poliuretanową :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

FX30 jest dokladnie tym samym co 12FG w innej obudowie- po prostu pytanie brzmi czy pulpit chcesz czy kompakt- jak latasz.

FX20 to praktycznie to samo co FX30 jesli chodzi o obudowe-praktycznie niczym sie nie roznia. Dla mnie niewygodne bylyby trymery- zamiast klasycznych przyciskanych jest rolka. Ale to zapewne kwestia przyzwyczajenia (jak np. "durne" trymery w Royal Evo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostan przy Futabie i nie sluchaj zwolennikow 11X i 12X. Akurat 11tka ma wiele problemow przy oprogramowaniu czego na pewno nie ma 12FG Futaby.

 

Powiedz nam jak trzymasz nadajnik- czy trzymasz drazki za pomoca tylko kciuka czy trzymasz kciukiem i wskazujacym? 11X ciezko sterowac inaczej niz na kciukach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem sam, ze ciezko podjac decyzje dotyczaca nadajnika, ale bierz 8FG i koncz te dywagacje. Chociaz ja rok temu jadac do Chin myslalem o 10CG, a wrocilem z 12FG za 200 euro wiecej :) Ale nie zaluje, chociaz jeszcze nie skorzystalem z funkcji ktore ma 12FG, a nie ma 10tka.... do jakich modeli chcesz swoja nowa aparature zastosowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe dlaczego ta 8fg jest tak tania ale chyba ja wezme.

 

Odnosnie modeli... Chce 2.4 a fasst nie bardzo oplaca mi sie brac do starszego nadajnika wiec wole dolozyc i kupic nowy nadajnik a zastanawiam sie bo wiem, ze tak szybko nadajnika nie zmienie a w odleglych planach na pewno duze modele choc i tam nie potrzeba tylu kanalow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Futaba zyskała by bardzo pakując możliwości T8 FG w budę T10CG. To byłby bardzo dobry krok z ich strony. Gdyby tak zrobili w 3 sekundy sprzedałbym ósemkę i kupił taką właśnie dziesiątkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.