Skocz do zawartości

FMS...


Azienkoz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Próbuję odpalić FMS jeszcze przed zakupieniem jakiejkolwiek aparatury.

Po włączeniu programu pojawia się niezliczona ilość kolorowych pasków. Na pasie startowym to nie przeszkadza, ale gdy model odleci już parę metrów, kompletnie znika i dalszy lot traci sens.

 

Czy ktoś już się z tym spotkał?

 

Komputer nie ma prawa być zbyt słaby na taki program, ta wersja FMS rzekomo miała działać pod WinXP. Wyczerpałem już wszystkie opcje widoczne w oknie programu.

 

Tu próbka talentu tego programu:

Dołączona grafika

 

Pozdrawiam,

Andrzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie biorę tej opcji pod uwagę.

GeForce GTS 450 512MB GDDR5. Kupiona bodaj w drugim kwartale tego roku. Filmy w HD odtwarza bezbłędnie. Photoshop, masę gier starszych i nowszych też bez trudu połyka. Dziwne byłoby, gdyby nie była w stanie podołać FMS-owi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i by zdołała, ale może sobie po prostu nie radzi pod względem programowym? Spróbuj innych sterowników.

Jest to typowy objaw problemów z kartą.

Sprawdź czy ci się nie grzeje za mocno. Tylko realnie (termometrem), a nie programowo.

 

Polecam zamiast FMS-a, ściągnąć sobie RC Desk Pilot. Też darmowy a znacznie nowszy i bardziej dopracowany.

 

Jest też Leo's RC Simulator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System:

OS: MS Windows XP Professional SP2

CPU: AMD X2 6000+

RAM: 2 GB

GPU: NVIDIA GeForce GTS 450 512 MB

DirectX 9

 

W trybach zgodności nie chodzi w ogóle, przy odpalaniu pliku .exe pojawia się błąd.

 

Nie wiem, czy warto męczyć się dalej, gdyż ściągnąłem RC Desk Pilot. Działa dobrze. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.