Skocz do zawartości

ALLEGRO aukcja problem


Łukasz K.

Rekomendowane odpowiedzi

Produkt niezgodny z opisem więc nie odebrałeś.

Proste.

Użytkownik nie czytał opisu do czego przyznał się. Bezmyslnie kliknął kup teraz. Na fotce jest tabliczka znamionowa, z której jednoznacznie wynika co to za sprzęt. Za bezmyslnosc płaci się tym bardziej, że jak napisałeś to nie pierwsza twoja wpadka. Możesz dłużej płakac i żalić się na forum ale i tak to ty popełniłes błąd; "widziały gały co brały" Nie wiem o czym tu jeszcze dyskutować. Jesli towar niezgodny to czemu go kupiłes? Czemu nie zadałeś pytań wyjasniających sprzedającemu? I to chyba wszystko w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Produkt niezgodny z opisem więc nie odebrałeś.

Proste.

Użytkownik nie czytał opisu do czego przyznał się. Bezmyslnie kliknął kup teraz. Na fotce jest tabliczka znamionowa, z której jednoznacznie wynika co to za sprzęt. Za bezmyslnosc płaci się tym bardziej, że jak napisałeś to nie pierwsza twoja wpadka. Możesz dłużej płakac i żalić się na forum ale i tak to ty popełniłes błąd; "widziały gały co brały" Nie wiem o czym tu jeszcze dyskutować. Jesli towar niezgodny to czemu go kupiłes? Czemu nie zadałeś pytań wyjasniających sprzedającemu? I to chyba wszystko w temacie.

Widzisz. Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia.

Ja uważam, że to opis jest podstawą do twierdzenia iż został nabity w butelkę, Ty z kolei nie zwracając uwagi na opis, że to zdjęcie jest podstawą przy sprzedawaniu. I tak sobie możemy gadać do .... śmierci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nabity w butelkę byłby wtedy gdyby towar był niezgodny z opisem i fotami skoro one są. Każdego zdrowo myślącego ta rozbieznosc by zastanowiła - widać nie każdy tak myśli. Jeszcze raz pytam - zadał pytanie wyjasniające sprzedającemu?

 

Ja też kiedyś procesowałem się ze sprzedającym bo to własnie fota była podstawa rozbiezności. Sprawę wygrałem. Tu pokazane jest wszystko jak na dłoni.

Nie pisz mi Vojtas głupot o punkcie widzenia bo nie jestem zupełnie zamieszany w sprawę. Kupujacy przeoczył - przyznał się do tego i to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pan wzkazał arrowa szesnastkę ;)

 

Bardzo dobre kombo gitarowe.

 

 

 

Arrow 16 ma przester- typowa funkcja dla wzmacniaczy gitarowych a kustom kma 16 jest do keybodru i śpiewu.

 

 

Gitarę elektryczną można podłaczyć do każdego głośnika. Chodzi tylko o funkcje jak gain, bass,treble,reverb itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nabity w butelkę byłby wtedy gdyby towar był niezgodny z opisem i fotami skoro one są. Każdego zdrowo myślącego ta rozbieznosc by zastanowiła - widać nie każdy tak myśli. Jeszcze raz pytam - zadał pytanie wyjasniające sprzedającemu?

 

Ja też kiedyś procesowałem się ze sprzedającym bo to własnie fota była podstawa rozbiezności. Sprawę wygrałem. Tu pokazane jest wszystko jak na dłoni.

Nie pisz mi Vojtas głupot o punkcie widzenia bo nie jestem zupełnie zamieszany w sprawę. Kupujacy przeoczył - przyznał się do tego i to wszystko.

Fokker błagam. Przeczytaj jeszcze raz:

Po za tym według danych producenta ma on 16wat anie 30 jak podaje sprzedawca. Niestety wszystko to zobaczyłem po kliknięciu kup teraz. Po prostu jest to bardzo dobra firma kustom, sprzedający zrobił opis do sprzętu gitarowego w dziele ze sprzętem gitarowym.

Opis był do pieca gitarowego w dziale gitarowym. Wzmacniacz był kejbordowy. Funkcje sprzętu są diametralnie inne w obu przypadkach. Na prawdę nie widzisz winy sprzedającego? Mam sprawdzać na wszystkich zdjęciach tabliczki znamionowe czy to na pewno to co kupuję? No już bez żartów proszę.

I niby po cholere miał się o coś pytać sprzedającego? Jest opis i kupuję. Kupując margarynę mam dzwonić do producenta czy skład jest na pewno taki jak na pudełku? Nie róbmy z ludzi idiotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę mnie nie obrażać.

 

Spór na allegro wystartował. Poczekajmy więc na rozwiązanie sprawy i to nam wyjaśni którzy z nas są w błędzie.

Łukasz jakie są Twoje działania?

 

 

@utopia: bicie piany jest na forach onetowskich. Prowadzimy po prostu dość ożywioną dyskusję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem już kilka takich sytuacji, ale zawsze robiłem tak ze normalnie wystawiałem pozytywa, a później sprzedawałem ten sam przedmiot i koszty mi się zwracały bo "oddawał" mi je ktoś inny. Najprostsze rozwiązanie sytuacji wg mnie bo omijamy negatywne komentarze, szarpaninę i niczego nie traci żadna ze stron-wszyscy zadowoleni:) W końcu to Ty dałeś ciała a nie człowiek który się pomylił... trzeba patrzeć co się kupuje. Ja się już tego nauczyłem na swoich błędach. Poniósłbym konsekwencje a nie kombinował jak ich uniknąć, tym bardziej gdybym kupował na czyjeś konto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się nie zorumiemy. Opis jest do pieca gitarowego. Zdjęcia też bo po za napisem niczym nieróżni się od gitarowego. Dział aukcji jest bardzo posty.Aukcje obserwowałem 3 dni przed kliknięciem.

 

Kupiłem na allegro około 100 rzeczy. Po za dwoma nie miałem problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do Allegro i opisz całą sytuację a nie czekaj na rozwój wypadków. Jak zwykle znalazło się stu adwokatów i zrobiła się draka. Cóz z tego że tamten napisał do allegro pierwszy. Nie kul ogona pod siebie tylko walcz o swoje bo w tym kraju jeszcze nie raz będziesz musiał stawić czoła idiotyzmom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.