Skocz do zawartości

spuchnięty Lipol


instruktor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Eee tam.. Gość napisał jasno:

"Używany kilka lat.." Każdy kto ma trochę oleju w głowie takiego chłamu by nie kupił, a ów pakiet ma dwóch potencjalnych chętnych :)

 

Jak dla mnie - sprzedający jest uczciwy. Napisał, zamieścił zdjęcie.. A że są naiwni - ludzka rzecz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o kupujących, bo w tej kwestii sprawa jest jasna - widziały gały co brały i sprzedający faktycznie uczciwie pokazuje stan pakietu na zdjęciu i pisze ile mAh pakiet oddaje. Rzecz w tym, że oferuje przesłanie tego pocztą, a to już w porządku nie jest, bo można zrobić kuku osobie trzeciej, która będzie miała kontakt z tą przesyłką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie - sprzedający jest uczciwy.

Ciekawe czy gdyby sprzedawał :"Granat bojowy- bez zawleczki" ze zdjęciem

Dołączona grafika to też by kolega uważał że to dostateczna informacja o ew. zagrożeniach?

Przecież potencjalnym nabywcą tego pakietu może być nawet mało doświadczony w "LiPolach" adept sztuki modelarskiej, czy wręcz dziecko (takie czasy) co stwarza realne niebezpieczeństwo.

Gdyby opisał na aukcji i później na paczce wielkimi czerwonymi bukwami "Zagrożenie - Niebezpieczeństwo Samoistnego Pożaru" to może byłoby fer, ale wtedy Poczta na pewno by nie przyjęła przesyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy gdyby sprzedawał :"Granat bojowy- bez zawleczki" ze zdjęciem

Obrazek to też by kolega uważał że to dostateczna informacja o ew. zagrożeniach?

Przecież potencjalnym nabywcą tego pakietu może być nawet mało doświadczony w "LiPolach" adept sztuki modelarskiej, czy wręcz dziecko (takie czasy) co stwarza realne niebezpieczeństwo.

Gdyby opisał na aukcji i później na paczce wielkimi czerwonymi bukwami "Zagrożenie - Niebezpieczeństwo Samoistnego Pożaru" to może byłoby fer, ale wtedy Poczta na pewno by nie przyjęła przesyłki.

Panie kolego..

Nie przyrównuj gówna do twarogu.. Spuchnięty lipol to pewnego rodzaju zagrożenie, ale na pewno nie jest granat bez zawleczki.. Owszem - napisałem, że sprzedający jest uczciwy, bo przedstawił jasno co isprzedaje. Natomiast podjęta była dyskusja na temat zagrożenia wynikającego z ewentualnej przesyłki..

Przypominam Ci, że współczesny Świat daje nam możliwość uzuzpełnienia wiedzy choćby przez interenet, chcoćby przez takie forum w którym egzystujemy.

Równie dobrze "potencjalny nabywca" może kupić łuk, kuszę, czy cokolwiek innego co spowoduje co najmniej stały uszczerbek zdrowia..

A kupowanie i sprzedaż paliwa do silników żarowych drogi kolego..? To według ciebie jest fair..? I nie widnieje tam (ani razu nie widziałem ilekroć kupowałem takie paliwo) napis wymazany wielkimi czerwonymi bukwami "Zagrożenie - Niebezpieczeństwo Samoistnego Pożaru"..

Wracając do sedna sprawy.. Nie popadajmy w paranoję..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z kolegą, że "Sprzedaje z powodu rezygnacji z modelarstwa" jest rzetelnym opisem stanu pakietu

Więc kup kolego, taniocha. Ale nie kupisz, bo po pierwsze, masz doświadczenie, i wiesz że to praktycznie potencjalny złom, a po drugie- strach przechowywać. Mam rację?

A kogo sprzedawca może na ten egzemplarz skusić (zapewne dobrze wie co sprzedaje)? Odpowiedz sobie sam..

A ja myślę podobnie jak kolega Szczepan - to bomba.

Nawiasem, ileż to nawet na tym forum było gromów na nierzetelne informacje sprzedawców, zwłaszcza na aukcjach dotyczących stanu przedmiotów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie z tymi granatami trochę.

Kiedyś miałem podobny pakiet , rozjechały się w nim zupełnie cele.

Więc wpadłem na pomysł by nagrać jak wybuchnie, w końcu tyle się tego na youtube naoglądałem.

Naładowany pakiet zwarłem porządnie, rzuciłem na gruz i czekałem na wspaniały efekt.

Niestety jedyny dym poszedł z izolacji przewodów, pakiet trochę napuchł o to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się śmiejecie z napuchniętych twarożków, a ja miałem kolegę w akademiku, w pokoju, który odstawiał do szafki takie serki homogenizowane. Dopiero jak napuchł i był zapewne bliski eksplozji po kilku dniach w cieple, on takiego otwierał i szamał :) Normalnie potencjalny terorysta :mrgreen:

 

sorki za mały ot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.