Skocz do zawartości

Początek modelowania


Karol93

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Jak na początek to nie jest źle :)

Mam nadzieję że prezczytałeś instrukcję na opakowaniu polimera.

Jeśli nie to ja to robię tak:

- przelewam klej do strzykawki 5ml

- smaruję ze strzykawki jedną powierzchnię i dociskam mocno do drugiej

- następnie rozłączam i czekam aż klej wyschnie (części się nie stykają)

- Jak czuję palcem że klej jest już suchy składam obie części i mocno ściskam

 

Jest to moim zdaniem optymalny sposób klejenia tym wlasnie klejem

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może być z czegokolwiek ta kostka? :) jakiejś zwykłej deski ? Bo takich mam w domu pełno i mógłbym bez problemu sobie taką kostke wyciąć, a szkoda mi kasy wydawać na taki klocuszek, skoro wiem, że moge to zrobić z domowych pierdółek...

 

Tak deska moze byc zwykla z "domowych pierdolek" ale najlepiej zeby byla troche grubsza bo ci sie lepiej ja bedzie 3mac jak bedziesz slifowal :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam ponownie po dość długiej mojej nieobecności :P Własnie nabyłem swoją pierwszą aparature: Graupner MC-10 + odbiornik R700 i kwarce, niestety a może i na szczescie wszystko jest na paśmie 40Mhz. Zapłaciłem za ten zestaw 305zł + przesyłka. Co sądzicie o tym zakupie ? (jest spory plus, jest polska instrukcja obsługi:P). Mam nadzieje że aparatura mi posłuży przynajmniej dwa lata, ponieważ mam nadzieje że wtedy będe w stanie kupić sobie już coś lepszego. Teraz została mi do kupienia cała reszta. Może coś wygram w konkursie ? :) zobaczy sie ;). Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.