Skocz do zawartości

problem z silnikiem SV 17


Grzesiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To musisz opóźnić zapłon czujnik przestaw zgodnie z ruchem śmigła powinno pomóc a samo odpalanie: zamykasz ssanie przekręcasz kilka razy bez zapłonu potem włączasz zapłon powinien zagadać,po tym otwierasz ssanie przekręcasz kilka obrotów śmigłem bez zapłonu włączasz zapłon i powinien odpalić mój tak działa.

Na początku też nie mogłem go odpalić ale po takiej procedurze silnik zapalił.

Powodzenia i się nie załamuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla kolegi Tomka (tomasxxx) duże Pomógł mu sie należy,dlatego je otrzymuje. Kolega bardzo zyczliwy i otwarty na wszelka pomoc.Dzieki niemu(po rozmowach tel) silnik chodzi i pali jak złoto.Przyczyny usterki fabrycznej:rozregulowany totalnie gaźnik;zatkana dysza gł.;wyprzedzenie zaplonu 48st.(prawidłowe 28-30st);Przerwa na swiecy 0,2mm(ustawiłem na 0,6mm.Jeszcze raz wielkie dziekuje wszystkim zarady.Temat uwazam za zamknięty.Jutro jak naladuje aku. do aparatu zalacze filmik jak chodzi silniczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W czym lata ten silniczek. Ja dzis zamówiłem i czekam na przesyłkę. Latać ma w AT 6 texan 166cm. Oczywiście akrobacji nie pokrece z ta jednostką napędową, ale chodzi mi o makietowe latanie. Myślę, że się nada. Mam nadzieje, że nie będe mial takich przygód jak Ty. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.