Skocz do zawartości

problem z silnikiem SV 17


Grzesiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj juz było troche lepiej z odpalaniem.Niepokoi mnie tylko to ze silnik nie ma kompresji no chyba ze ja nabywa gdy pracuje i nie osiaga max obrotów pomimo krecenia śrubka H obtoty sa strasznie nierówne (przerywa).Prosze pomóżcie doradzcie co robie nie tak.moze zle podłaczylem zasilanie paliwa poniewaz gaznik ma 2 krućce jeden to zasilanie a drugi przelew z pompki recznej,zmostkowałem je trujnikiem i podlaczyłem do smoka ssącego w zbiorniku

a Radku jak sprawdzic czy gaznik pompuje paliwo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i sie zepsulo dzisiaj na ok 1000 kopniec odpalił raz i zgasł i kaplica pry-pry-pry i tyle sie nachodził iskra jest paliwo jak podleje to tylko pry-pry-pry ale nie chodzi gówno nie silnik totalna porazka zniecheciłem sie do niego całkowicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co padlo ale gaaznik jest jakis dziwny

na stronie producenta ten silnik ma gaznik z dwoma przepustnicami ssania i głowna ,u mnie jest tylko jedna głowna i pompka reczna.A moze problem tkwi w module CDI jak go sprawdzic?Iskre daje na swiece.Sprawdzałem kat wyprzedzenia zapłou jest dosc dziwna sytuacja poniewaz tłok jest ok 7mm przed GPZ i wtedy jest iskra dla mnie to dosc zawczesnie przewaznie jest to ok 3mm ale tak fabrycznie jest ustawiony.Panowie specjalisci od "benzyny "pomóżcie wszelkie sugestje rozwaze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to tu jest oki ,czyli tak jak przypuszczam kłopot z wyprzedzeniem zapłonu myśle ze po zabiegu z tym kółkiem wszystko będzie dobrze bądzmy dobrej mysli.Znalazłem jeszcze takie coś twój gaznik to najprawdopodobniej produkt firmy ZAMA sprawdz na obudowie a jeśli tak to tu wszystko o ich gaznikach http://www.zamacarb.com/pdfs/TechGuide_2007.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.