Skocz do zawartości

Gdzie kupić dobry kadłub do motoszybowca?


mnich
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam ochotę zrobić motoszybowiec o rozpiętości ok. 2m na termikę. Wpadłem na pomysł, żeby zakupić laminatowy kadłub a resztę dorobić.

Czy są gdzieś w internecie do kupienia takie kadłuby. oczywiście szukam czegoś w dobrej jakości.

 

Pozdrawiam

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro czasem użytkownik LDUR sprzedawał śliczne kadłuby - sam mam jeden taki i bardzo mi dobrze służy. Jest to ktoś ze Szczecinka ale wiecej nie wiem.

archiwalne aukcje:

1

 

2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za pomoc.

Teraz pojawił się problem ze zbyt dużą ilością kadłubów. Nie wiem co wybrać. Ale mam czas do wiosny to sobie coś wybiorę.

 

Ps Jak ktoś ma swojego faworyta wśród tych kadłubów to chętnie skorzystam z podpowiedzi.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za pomoc.

Teraz pojawił się problem ze zbyt dużą ilością kadłubów. Nie wiem co wybrać. Ale mam czas do wiosny to sobie coś wybiorę.

 

Ps Jak ktoś ma swojego faworyta wśród tych kadłubów to chętnie skorzystam z podpowiedzi.

 

Pozdrawiam

Najbardziej podobają mi się kadłuby z arthobby.pl (te z węglową rurą jako ogon)

Tylko cena trochę wysoka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem i oglądałem je w sklepie. Sprawiają wrażenie wartych swojej ceny, a te rury węglowe są bardzo dobrze wykonane. Opisy tych kadłubów są w ich katalogu gdzieś na stronie z tego co pamiętam.

Ja też to miałem w ręku.

Solidnie i estetycznie zrobione.

Czekam kiedy wrócą z targów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy model na bazie tego kadłuba da radę zabrać Go-Pro na pokład? Jeden motoszybowiec chcę kupić, a drugi po części zrobić, bo zima się zbliża, zaraz święta i ferie, więc trzeba wolny czas zapełnić. :(

Którego dokładnie kadłuba? Kadłuby w szybwcach Arthobby do rozpiętości skrzydeł 2m są za chude aby wepchać w nie Go-Pro.

 

[edit] na stronie Arthobby przy każdym szybowcu znajdziesz jego plany w skali z głównymi wymiarami więc możesz sobie sprawdzić, do którego wejdzie Ci Go-Pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.