Skocz do zawartości

Ciekawe


Marcin83

Rekomendowane odpowiedzi

http://video24h.pl/katastrofa-w-przestworzach,zdradzony-pilot,3,2,f.html

 

Nie jestem za Pisem ani za inną partią, ale właśnie ale. Czy Tutka 154 mogła faktycznie się tak rozpaść na kawałki skoro w Szwecji samot DC9 skosił aż 150m czy 200m (j€ż nie pamiętam) i rozpadł sie tylko na 3 CAŁE kawałki? Spójżcie na jego skrzydła. Ciekawe co? Nie sugeruje żadnej bomby podłożonej w T154. cIEKAW JESTEM WASZYCH OPINI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz całą odpowiedź można zawrzeć w słowach - jeden wyleciał z 10 pietra i tylko się połamał a drugi przewrócił się na chodniku i nie żyje ....

 

http://i1.ryjbuk.pl/065e6495f88dd10444bdddb121cc098e6a4a49ce/85cbda59a3990e8321aecde930bd4228-jpg

 

Dacota walnie w glebę to na drugiej pólkuli odnotują wstrząsy sejsmiczne

 

Tupolew walnie w glebę i wstrząśnie ciemną masą .... wyłącznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie długie fizjologiczne wątki

 

pozwalają się swobodnie wypróżniać :P

 

dają tez pole do popisu szpiegujacym frustratom....

 

podobno ktoś z pis widział jak Bond wyskakiwał z tupolewa na "grzybie" chwilę przed katastrofą ..... jak niesie wieść Bond trzymał drinka wstrząśniętego - niezmieszanego i niczym nie kłopotany spokojnie go sączył pogrążając się we mgle ( prawie jak brytyjskiej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O katastrofie naszego tupolewa nie zrobią takiego filmu w discovery bo by trwał zaledwie kilka sekund. I to jest ta znacząca różnica czy tej katastrofie dało się uniknąć.

 

Edit. Poprawiłem błąd w cytowaniu. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O katastrofie naszego tupolewa nie zrobią takiego filmu w discovery bo by trwał zaledwie kilka sekund. I to jest ta znacząca różnica czy tej katastrofie dało się uniknąć.

 

Edit. Poprawiłem błąd w cytowaniu. :oops:

Oj czuję, że zrobią... O krótszych robili. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.