Skocz do zawartości

Savage 3.5 pytania i problemy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kolega na wnerwa z szarpanka w modelu Savage 3.5 i Znalazlem takie cos: www.rctrax.pl/product/HPI-87130-Roto-Start-2-System/?id=437

Czy to bedzie pasować? Na zdjęciu widac przejściowke ktora sie zakłada na silnik. Ale no nie jestem pewny czy to bedzie pasic. Ktos taki tuning wprowadzał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dla kolegi. Nie mój samochod. Chcial rozrusznik to trzeba zalatwic. Pytanie czy to z linku bedzie pasować? Rozstaw śrub 28mm. Zawsze mozna odpalic jak samolot. Zatkac tłumik i samo zassie wiec zalanie mozna wykluczyć. Szarpanka troche irytuje tak wiec mały tuning:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. Mam problem z ustawieniem modelu. Mianowicie chodzi o igle wolnych obrotów, przejścia. Jak kto lubi. Jak model gwaltownie gaśnie to igła jest za mocno wkrecona. Jak zaczyna kaszlec to za duzo. No ale nie moge trafic w ta granicę pomiedzy. Jak jest mocno odkręcona przy dodaniu gazu gwaltownie model wyrywa na pierwszych 2m potem sie krztusi. Czy jakis element moze byc zanieczyszczony i to jest powodem problemów? Co sprawdzic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm wiesz co w moim GS racing po wypaleniu 4 litrów zaczął się silnik tak jak by dławić< bardziej bym powiedział że zaczął nie równo pracować> ale nic innego nie zrobiłem jak wypiąłem przewody paliwowe i tam gdzie masz iglice wysokich obrotów wsadziłem przewód paliwowy i strzykawkę, przedmuchałem wszystkie te kanały i chopie jak ręką odjął

 

wszystko chodzi jak trzeba . A bałem sie że coś z silnikiem jest nie tak ,oczywiście sprawdź również filtr paliwowy, bo może być mocno zanieczyszczony i wtedy paliwo nie ma tak dobrej przepustowości przez to siteczko

 

i też będzie dawać taki efekt żę silnik się może nie zbierać itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.