Skocz do zawartości

czy ja coś nie wiem czy ktoś ma fizia?


pietka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pakiet za ogromna kasę, czy jakiś superpakiet? :?:

 

Może to jest coś tak Hi tech że warte ceny? A le może tylko ktoś chce się nachapać.... :crazy:

Czy ktoś mnie oświeci? Pakiety o tych samych parametrach mozna kupić wielokrotnie taniej. W HK ceny oscylują do ok 50$. Tutaj gostek wystawił prawie 2 tysie.O co tu kaman? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wystawiam sklepowe kurzace się grat na allergio to do ceny doliczam prowizje allegro , opłaty za pakowanie oraz wysyłkę itd.... nie ma nic za darmo

 

A co do pakietu to cena jako taka mnie nie dziwi .....

 

Nikt z nas nie wie przez ilu pośredników pakiet przeszedł zanim dotarł do końcowego sprzedawcy .

 

Przykład?-proszę...

 

posiadam na stanie towar nazwijmy go "A" który odkupiłem z jakiejś innej firmy -ta kupiła to od hurtownika który zaopatrywał się w jednej w wielkich polskich hurtowni a znowu Ci zakupili to w poteznej hurtowni w Szwecji natomiast tamci odkupili towar od Włochów a Włosi sprowadzili towar z Finlandii . Finowie kupili u Amerykanów a dopiero Ci kupowali bezpośrednio u źródła .... w Meksyku :mrgreen:

 

Towar wystawiłem w sieci ........ jego aktualna cena to 380zł /szt cena poczatkowa - 20 centów !!!!!!

 

Powiecie że sobie wymysliłem ? Otóż nie - w mojej branży wszyscy od dawna posługuja się na magazynach kodami kreskowymi .. a towar ma fabryczne opakowania i obok siebie kolejne naklejki z firm przez które przechodził... proste

 

Każdy dolicza swoje dutki , koszty przesyłek , magazynowania , promocji w mediach ....

 

Tak to wygląda od realnej strony o której wiele osób nie ma kompletnie żadnego pojęcia

 

 

Najlepsze bicie zawsze było na końcówkach stockowych poszukiwanych towarów .- Specyfika branży ..

 

Niedawno sprzedałem oryginalnie zapakowany procesor do pentium 166 za 2000!!!

 

dwa tysiace złotych ! - za ta kwotę mozna miec góóóórę takich komputerów i to kompletnych .. ale klient szukał oryginalnego proca ...

 

 

 

Kazda potwora znajdzie swojego amatora :wink:

 

 

ale ten od proca to chyba był jakiś dewiant :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno sprzedałem oryginalnie zapakowany procesor do pentium 166 za 2000!!!

Czyli oddałeś prawie darmo super towar.

Widziałeś ceny fabrycznie nowych oldtimerów ?

Ja takich nie widziałem, ale sądząc po cenach zardzewiałego złomu bez żadnej realnej wartości, powinny być astronomiczne.

A przenosząc sytuację wprost do komputrów.... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominało mi to politykę firmy Compaq, serwer Proliant 2500 z 1 CPU Pentium PRO 200 kosztował 3000 zł, natomiast zestaw upgrade 1 CPU Pentium PRO 200 + VRM kosztował 5000 zł. Kupowało się 2 serwery przekładało się z jednego do drugiego CPU i VRM, i rozbierało się niekompletny serwer na części zamienne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.