Skocz do zawartości

Apartura DX5e


Piotr_95

Rekomendowane odpowiedzi

teraz to już max do aurory.

chłopie opamiętaj się aurora9 to jest full wypas aparatura, ja jestem lataczem już od 5 lat i jeszcze mnie na nią nie stac :-) Jaja sobie robisz czy chcesz swój RWD-5 z depronu ulotnić z aparaturą 9 kanałów, z których wykorzystasz 4 (SW, SK, AILE, THRO) oczywiście jak wszystko dobrze pójdzie. Do tego oprogramowanie Cię "zagnie" bo Beltem latałeś na dedykowanym nadajniku w którym nic nie trzeba było ustawiać oprócz trymerów i żyro (przy odrobinie szczęścia)

 

Czy ja wiem czy początki, sami oceńcie.

 

Zbudowałem wicherka 10 jednak nigdy nie doczekał oblotu.

Cessna 747

Belt CP V2

Jeszcze jeden 3 kanałowy chelikopter

helikopter 3 kanałowy to nie helikopter tylko popierdułka do latania w domu. I to w domu gdzie nie ma kwiatów żeby mamie nie popsuć kompozycji.

Jak zarobić? Raczej strace. Teraz kupie aurore za 1400zł a za 5 lat sprzedam za 500zł

na modelarstwie nigdy nie zarobisz. I jeśli chcesz czymś fajnym latać to zastanów się czy w wakacje nie warto gdzieś popracować żeby zarobić na dobry model, albo na materiały żeby taki dobry model zbudować.

 

Tyle pieśni mojej, ja zaczynałem na laser 4, potem inne nadajniki, ubiłem modeli tyle że już sam nie liczę, walczę z matką ziemią do tej pory i już przestałem liczyć ile kasy w to wkładam, bo pewnie już prawie za to bym dom postawił :-) chłe chłe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ciekawe jest tylko to, że gdziebym to tematu nie założył to zawsze się muszę posprzeczać!

No i tutaj zastanowił bym się nad sobą. Czy przypadkiem nie próbujesz wyważyć otwartych drzwi. I czy nie jesteś.... jak w tej opowieści... jajko mądrzejsze od kury :-)

 

Nie piszemy tego żeby Cię zniechęcić, tylko dlatego żebyś nie popadł w dodatkowe wydatki i zaczął sztukę modelarstwa od początku.

 

A nie kupić aparaturę za 1,5k model za 1,0k i ubić go jeszcze przed startem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem już nie pisać ale!

 

Panie Marcel od Pana miałem kupić początkowo laser 4

Jak się to nam na początku dobrze rozmawiało a tu teraz co?

 

Ja nad sobą nie muszę się zastanawić!

Ale denerwuje mnie to, że ocenia Pan mnie wogóle mnie nie znając.

Prawda jest taka, że od 10 lat zajmuje się ciepłownictwem, działam na innych forach od ogrzewania i pomagam inny ludziom.

Ile to nocy nie przespałem czytając i zdobywając wiedzę w tym temacie.

I w tym co ja pomagam to naprawdę trzeba mieć głowę na karku bo jakiś mój błąd może wiele kosztować!

A poza tym to jest już mój wybrany zawód i tylko ukończę liceum idę na studia w kierunku ciepłownictwa.

 

 

A pozatym dlaczego ocenia mnie Pan pod względem finansowym.

Wcale nie muszę nigdzie pracować bo pracuje u siebie w naszej firmie.

I może się Panu wydawać ale bez problemu umiem zbudować model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że od 10 lat zajmuje się ciepłownictwem, działam na innych forach od ogrzewania i pomagam inny ludziom.

Ile to nocy nie przespałem czytając i zdobywając wiedzę w tym temacie.

Patrząc na wiek w Twoim profilu to mam wrażenie , że największą to masz wyobraźnię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się tylko dlaczego wielu z Was umie pisać i rozmawiać a są też tacy którzy jak widzą, że mam 16 lat to już jestem wogóle zielony we wszystkim, na niczym się nie znam.

 

Panie Darek, taka jest prawda, wręcz przeciwnie ja nie cierpię ludzi z bujną wyobraźnią.

Wiem, że może to być nie do uwierzenia ale tak naprawdę jest.

A ta pasja zaczęła się dokładnie w pierwszej klasie podstawówki a że jestem z grudnia to miałem w tedy 6lat.

Nie będę Wam pisać jak zaczynałem .

 

Od małego dziecka pracuję w naszym warsztacie i jestem wychowany na pracy.

 

Ale czemu tak trudno w to wierzyć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Darek, taka jest prawda, wręcz przeciwnie ja nie cierpię ludzi z bujną wyobraźnią.

 

...

 

Od małego dziecka pracuję w naszym warsztacie i jestem wychowany na pracy.

 

Ale czemu tak trudno w to wierzyć!

Wszystko się zgadza, wszystko masz dokładnie opisane i nie potrafisz wniosków wyciągnąć, z twoją wyobraźnią jest pewnie coś nie tak. Zamiast się bawić w warsztacie weź się do nauki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawa powiadacie, jeżeli prace porównujecie do zabawy to przepraszam bardzo ale to jest nie tak.

 

Sztuką jest pogodzić pracę i szkołę jednocześnie.

Znowu pewno nie będziecie wierzyć ale gdy jest taki straszna ilość zamówień a terminy odbioru krótkie to po przyjściu ze szkoły, powiedzmy o 14 zaraz trzeba pędzić do warsztatu i pracować do 22 a czasami dłużej a rano na 7 do szkoły wsatać.

 

Pewnie powiecie, że to nienormalne.

Ale mi to sprawia przyjemność i jestem zadowolony, że jak najwięcej pomagam rodzzicom.

A to pomijam, że dostaję za to pieniądze bo najważniejsza jest pomoc.

A i jeszcze nie zdarzyło się, aby mama była niezadowolona po przyjściu z wywiadówki.

 

Nie w moim stylu jest plontać się i pić i palić pod sklepem jak większość w moim wieku.

 

Źle mówię?

 

 

Nie podoba mi się, że nie traktujecie mnie nie poważnie.

Myślałem, że zagoszczę tu na dłóżej, później jakąś realcję z budowy tego spalinowego samolotu zamieszczę, czasami coś się zapytam itd.

Ale nie, będę sobie budował i latał sam dla siebie jeżeli ja Was nie obchodzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, po krótce wyjaśniłem Wam część mojego życiorysu.

Ten kto jest poważnym człowiekiem nic nie powinien mi zarzucić.

Jestem człowiekiem stanowczym i zawsze trzymam swoje zdanie.

 

A z tymi aparaturami po 1,5 k to oczywiście serio nie było.

Wy się ze mnie śmiejecie to ja też.

 

 

Ale koniec tego.

 

Climek masz rację, to Turnigy naprawdę ma wiele funkcji, po prostu ja wcześniej o nim nic nie czytałem!

 

Na ile zasięgu mogę liczyć na tym Turnigy?

Ona ma akumlator jeden czy 8 bateri AA ? Naprawdę nie znalazłem tego.

Ma w końcu 8 czy 9 kanałów bo różnie pisze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejmujemy się Tobą Piotrek!

Jestem w szoku!

Jeśli od szóstego roku życia zajmujesz się ciepłownictwem - to może do 30 czegoś się nauczysz. Ja w każdym razie nie chciałbym mieć takiego majstra od co w swoim domu :rotfl:

Otrzymałeś odpowiedzi na wszystkie swoje pytania - wszelkie wątpliwości możesz wyjaśnić studiując to forum.

Bez obrazy - ale tarzam się ze śmiechu czytając ten wątek - boże chroń nas przed specjalistami z takim polotem - choćby najbardziej pracowitymi :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi się to powoli już bestrzelne, naprawdę!

 

A skąd ZS ty wiesz co ja umię a czego nie umię.

A pracy jestem nauczony od dziecka.

 

Cóż, niestety są ludzie, którzy mają dwie lewe ręce...ale co na to poradzić!

 

Popraw błędy ortograficzne w postach.

 

PS Firefox ma fajną funkcję sprawdzania pisowni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Piotrek co umiesz a czego nie!

Ty o mnie też niewiele wiesz.

Natomiast zadałeś na początku bardzo proste pytanie.

Otrzymałeś wiele stosunkowo łatwych do zrozumienia odpowiedzi!

Chyba ich nie zrozumiałeś - i to jest dla mnie zabawne :)

W mojej pracy mam do czynienia z młodzieżą deko starszą - tak 18 +

Smutne jest to że ich poziom pytań, argumentów, odpowiedzi i zrozumienia jest podobna do Twojej!

To smutne :) i tragiczne dla tego społeczeństwa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Firefox ma fajną funkcję sprawdzania pisowni.

Opera i IE też ma takie opcje. Chyba jednak mama nie jest zawsze zadowolona wracając z wywiadówki, bo w wieku 16 lat to już się chyba teraz chodzi do liceum, a "waląc" takie byki to z polskiego podejrzewam że szóstek nie ma :rotfl: :rotfl: :rotfl:

 

Cóż, niestety są ludzie, którzy mają dwie lewe ręce...ale co na to poradzić!

inni z kolei nie potrafią przyswoić sobie kilku prostych porad i uwag, brnąc dalej w swoim bezkresnym morzu ignorancji, będąc przy tym zadufanym w sobie po uszy.

 

Wracając do tematu, znalazłeś gdzieś już swojego wymarzonego flasha 4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.