Skocz do zawartości

"nietypowe" ZAGI


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kurcze.. dawno nic nie budowalem.. czas to zmienic

chodzą mi po glowie 2 Zagi

 

jedno o rozpietosci okolo 60cm z malutkim silniczkiem emaxa 2805 chyba i smigielkiem 4,5x4,5

 

a drugie zagi to 1,2-1,3m z 2 silnikami emax ( niepamietam oznaczen ale od kombata)

jeden silnik z przodu modelu ciągnący drugi z tylu pchajacy mozna powiedziec ze naped przeciwbiezny... wiec co z momentem od smigiel.. jak z kątami .. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden silnik z przodu modelu ciągnący drugi z tylu pchajacy mozna powiedziec ze naped przeciwbiezny...

Jaki to przeciwbieżny skoro smigła obracają sie cały czas w tę samą stronę :?: Chyba, że chesz daś śmigło prawe i lewe - bo jak komplikować to do końca nie wspominając o zastosowaniu tylko jednego regulatora :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zbuduje dwupłatowego...

Śmiej się ale gdy miałem już drugie skrzydło - to przymierzałem się do tego :mrgreen:

A u mnie stoją na działce, dwie Delty 120 minut, nie wykończone z takim pomysłem...

Latałyby już, tylko mi się w szpargałach zapodział cały silnik z regulatorem. Dopiero tydzień temu go znalazłem, przy okazji świątecznych porządków :)

Może na wiosnę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.