Skocz do zawartości

Pytania w sprawie szybowca


pulo29

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Aha no też jest opcja ale jak trzymałem taki ten bowden "utwardzanay" za 3,20zł mb to on wcale nie jest taki sztywny, no chyba że chodzi Ci Rafał o jakiś inny bowden, lepszy. A jeszcze papa mi powiedział że jakbym dał drut STALOWY 3mm to to już by było super bo taki już się nie wygina ale znowu jest ciężki a drut węglowy jest lekki i też bardzo sztywny także już w sumie to nie wiem co tu robić :? :? :? Ale z tym to mi się w sumie jeszcze tak nie spieszy bo na razie muszę skrzydła dokończyć także się nie pali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaa no właśnie I TU JEST PROBLEM BO ja dostałem cały kadłub gotowy, sklejony, laminatowy i w środku NIE MA żadnych wręg i jakby były jakieś to by pytania nie było bo wtedy mógłbym przez wręgi poprowadzić i by się nie wyginał popychacz a w moim kadłubie cała długość ramienia statecznika poziomego jest pusta i teraz nie wiem co zrobić i stąd ta propozycja ze stalem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się że tak szybko zapytam pytanie może troche banalne no ale... czy serwa Graupnera C577 stykną do tego modelu? Bo tak coś tu sobie licze i licze i wyliczyć nie mogę ile siły potrzeba żeby wychylić lotkę steru wysokości pod kąt 40 stopni na czas 5s. przy przędkości 30m/s i raz mi wyszło jakieś 225N potem coś 0,00056N nie wiem w ogóle jakie wzory zastosować ale jakoś do tego na pewno dojde. W każdym bądź razie moje pytanie brzmi czy serwa C577 wystarczą pod względem siły do takiego szybowca? Aha i tu mówię od razu że ja już takie mam, a nie że jeszcze nie kupiłem bo czekam na rady, wcześniej mi się przydawały i takie mam a innych nie mam oprócz HS55 ale to wiadomo że za sałabe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkładasz bowden w kadłub i puszczasz krople CA zeby oblał się cały. W ten sposób przykleja sie na całej długości!

qpa, zapomniałeś dodać, że przed zakropleniem CA, bowden przyłapuje się magnesami neodymowymi do ścianki kadłuba. Wtedy wychodzi idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.