Skocz do zawartości

Wesołych Świąt


a_skot

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkim forumowiczom wraz z rodzinami życzę Wesołych Świąt spędzonych w rodzinnym gronie.

 

A u mnie był św. Mikołaj ! Przyszedł do mojego syna (8 lat) i przyniósł mu w prezencie 8) :roll: helikopter Nano E-sky.

 

Dołączona grafika

 

Prezent jak najbardziej trafiony bo ... syn nie wykazuje nim zainteresowania :mrgreen:

Po krótkim wożeniu się po podłodze i wytrymowaniu już oblatuję powoli pokój dookoła. Wspaniała zabawka !

 

Podziwiam umiejętności pilotów Heli i chylę przed nimi czoła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imieniu Henia i swoim życzę w Nowym Roku wyłącznie wszystkiego, co najlepsze... i tu już każdy wie, co chciałby, a my mu tego życzymy :wink:

 

Ponieważ Henio kąputra nie posiada = dojścia do netu, zobowiązał mnie do przekazania extra życzeń dla wszystkich, co niniejszym czynię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Nowy Rok życzę wszystkim szybownikom dobrej, spokojnej termik, pomyślnych wiatrów, latającym akrobatami nieskończonych wychyleń i mocy na śmigle, helimaniakom żelaznych helików ( nie do złamania ) :P , makieciarzom urządzenia do zmniejszania samolotów. Wszystkim latającym, pływającym czy jeżdżącym pewnych, niezawodnych modeli. Dużo radości z wspólnego hobby. :D Jak ktoś czuje się pominięty najmocniej przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.